VDX-02-F
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FESC) nog 377 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2013 en augustus 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.932 en € 71.448, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.929 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 43.439 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano is daardoor € 5.490 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Opel haalt een maximumsnelheid van 143 km/uur. Deze Opel Movano is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 29% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 januari 2020. Het voertuig was toen 3 jaren, 7 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2016
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 143 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 43.439 |
| Bruto BPM | € 10.527 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B8 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 januari 2020. Het voertuig was toen 3 jaren, 7 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 17 januari 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.865 kg |
| Massa rijklaar | 1.965 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.535 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant FESC | |
| Uitvoering 51ADB3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*18 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 207 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VDX-02-F | 17-01-2025 | 12:05 | periodieke controle | 17-01-2026 | Nee |
| VDX-02-F | 16-01-2024 | 14:54 | periodieke controle | 17-01-2025 | Nee |
| VDX-02-F | 17-01-2023 | 11:18 | periodieke controle | 17-01-2024 | Nee |
| VDX-02-F | 14-01-2022 | 10:16 | periodieke controle | 17-01-2023 | Nee |
| VDX-02-F | 11-01-2021 | 09:51 | periodieke controle | 17-01-2022 | Nee |
| VDX-02-F | 17-01-2020 | 12:59 | periodieke controle | 17-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 17-01-2020 | 12:59 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 17-01-2020 | 12:59 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 17-01-2020 | 12:59 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VDX-02-F - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VDX-02-F
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VDX-01-F | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 34.464 | 13-01-2020 | 10,6 jaar |
| VDX-02-D | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 31.679 | 16-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-02-F | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 43.439 | 03-01-2020 | 10 jaar |
| VDX-02-G | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 61.849 | 04-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-02-H | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 45.296 | 03-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-02-J | Jeep | Wrangler | Gesloten opbouw | € 83.133 | 17-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-02-K | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 63.242 | 06-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-02-L | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.260 | 14-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-02-N | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 25.672 | 20-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-02-R | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-01-2020 | 24,6 jaar |
| VDX-02-S | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 24.966 | 14-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-02-T | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 34.812 | 27-03-2020 | 6,2 jaar |
| VDX-02-V | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 36.163 | 28-01-2020 | 6,3 jaar |
| VDX-02-X | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 48.280 | 17-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-02-Z | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 45.372 | 08-01-2020 | 6,4 jaar |
| VDX-03-F | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 34.464 | 07-01-2020 | 10,7 jaar |
| VDX-04-F | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 34.464 | 03-01-2020 | 10,7 jaar |
| VDX-05-F | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 34.742 | 03-01-2020 | 10,7 jaar |
| VDX-06-F | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 34.742 | 09-01-2020 | 10,7 jaar |
| VDX-07-F | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 34.869 | 17-01-2020 | 10,8 jaar |
| VDX-08-F | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 37.170 | 03-01-2020 | 10,7 jaar |
| VDX-09-F | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 34.464 | 06-01-2020 | 10,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.929 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.865 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumper | € 48.900 | 554 cm | 206 cm | 2.000 kg |
| Volkswagen Transporter | € 47.600 | 548 cm | 200 cm | 1.960 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Fiat Ducato | € 50.300 | 556 cm | 205 cm | 2.040 kg |
| Iveco 35C17 | € 52.000 | 552 cm | 201 cm | 1.860 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.