8-VVH-26
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F4BC) nog 20 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2010 en juni 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 39.813 en € 45.840, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 43.074 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 43.652 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Opel Movano € 578 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 134 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 43.652 |
| Bruto BPM | € 10.695 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Continue vermogen | 74 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 15 september 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.056 kg |
| Massa rijklaar | 2.156 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.344 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant F4BC | |
| Uitvoering A1AFB3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*06 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.3 l/100km (1 liter op 9,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.3 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.6 l/100km (1 liter op 13,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 226 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 8-VVH-26 | 4-09-2024 | 12:56 | periodieke controle | 15-09-2025 | Nee |
| 8-VVH-26 | 15-09-2023 | 15:11 | periodieke controle | 15-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VVH-26 | 12-09-2022 | 15:30 | periodieke controle | 15-09-2023 | Nee |
| 8-VVH-26 | 14-09-2021 | 12:59 | periodieke controle | 15-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VVH-26 | 12-08-2020 | 16:47 | periodieke controle | 15-09-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VVH-26 | 11-09-2019 | 13:35 | periodieke controle | 15-09-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 15-09-2023 | 15:11 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2021 | |||||
| 14-09-2021 | 12:59 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 14-09-2021 | 12:59 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 14-09-2021 | 12:59 | 287 | 5.*.31 | 1 | Draaipunt van bedrijfsrem of handrem zit te strak |
| 14-09-2021 | 12:59 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 14-09-2021 | 12:59 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
| 14-09-2021 | 12:59 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2020 | |||||
| 12-08-2020 | 16:47 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2019 | |||||
| 11-09-2019 | 13:35 | 177 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 8-VVH-26 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
8-VVH-26
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8-VVF-26 | Toyota | Dyna | Voor vervoer voertuigen | € 24.410 | 29-03-2012 | 14,2 jaar |
| 8-VVH-21 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 41.027 | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVH-22 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 41.027 | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVH-23 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 41.027 | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVH-24 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 41.943 | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVH-26 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 43.652 | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVH-27 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 43.652 | 23-04-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVH-29 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 35.542 | 14-04-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVK-26 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 23.480 | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVN-26 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 39.609 | 07-05-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVR-26 | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor vervoer voertuigen | € 51.201 | 08-01-2013 | 13,4 jaar |
| 8-VVS-26 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 43.560 | 25-07-2012 | 15,4 jaar |
| 8-VVT-26 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 19.660 | 31-05-2012 | 14 jaar |
| 8-VVX-26 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 32.833 | 13-06-2012 | 14 jaar |
| 8-VVZ-26 | Kia | Sorento | Gesloten opbouw | € 48.979 | 19-06-2012 | 14 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 43.074 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.056 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.600 | 564 cm | 199 cm | 2.120 kg |
| Volkswagen Crafter | € 42.300 | 559 cm | 199 cm | 2.060 kg |
| Volkswagen Transporter | € 44.400 | 563 cm | 201 cm | 2.190 kg |
| Nissan NV400 | € 44.000 | 559 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Fiat Ducato | € 41.100 | 550 cm | 208 cm | 2.130 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.