6-VNF-72
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 september 2025, dus sinds 8 maanden en 8 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FCBC) nog 65 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2010 en maart 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.719 en € 47.079, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 39.951 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 38.019 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano is daardoor € 1.932 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 134 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 38.019 |
| Bruto BPM | € 9.340 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Continue vermogen | 74 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 2 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.973 kg |
| Massa rijklaar | 2.073 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.227 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant FCBC | |
| Uitvoering A1ADA3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*03 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.9 l/100km (1 liter op 10,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 221 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VNF-72 | 7-08-2025 | 16:28 | periodieke controle | 7-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VNF-72 | 5-06-2024 | 15:11 | periodieke controle | 5-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VNF-72 | 17-04-2024 | 12:07 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 6-VNF-72 | 11-04-2023 | 15:05 | periodieke controle | 10-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VNF-72 | 29-03-2023 | 15:30 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 6-VNF-72 | 10-05-2022 | 11:10 | periodieke controle | 10-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VNF-72 | 7-04-2021 | 15:22 | periodieke controle | 23-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VNF-72 | 25-02-2020 | 14:57 | periodieke controle | 23-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VNF-72 | 23-04-2019 | 13:23 | periodieke controle | 23-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 7-08-2025 | 16:28 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 7-08-2025 | 16:28 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 7-08-2025 | 16:28 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 7-08-2025 | 16:28 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2024 | |||||
| 5-06-2024 | 15:11 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 17-04-2024 | 12:07 | 297 | 5.*.31 | 1 | Remvloeistoflekkage reminrichting |
| 17-04-2024 | 12:07 | 310 | 5.*.31 | 1 | Remslang schuurt langs enig deel |
| 17-04-2024 | 12:07 | 328 | 5.*.32 | 1 | Onvoldoende remvloeistof in reservoir |
| 17-04-2024 | 12:07 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 17-04-2024 | 12:07 | 434 | 5.*.48 | 1 | Gevaar losraken deel aan buitenzijde |
| 17-04-2024 | 12:07 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 17-04-2024 | 12:07 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
| 17-04-2024 | 12:07 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2023 | |||||
| 11-04-2023 | 15:05 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 29-03-2023 | 15:30 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 29-03-2023 | 15:30 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 29-03-2023 | 15:30 | 510 | 5.*.61 | 1 | Dimlicht niet juist aangebracht |
| 29-03-2023 | 15:30 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 29-03-2023 | 15:30 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2022 | |||||
| 10-05-2022 | 11:10 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 10-05-2022 | 11:10 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 10-05-2022 | 11:10 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 10-05-2022 | 11:10 | 266 | 5.*.29 | 2 | Slang besturingssysteem beschadigd |
2021 | |||||
| 7-04-2021 | 15:22 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 7-04-2021 | 15:22 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 7-04-2021 | 15:22 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 7-04-2021 | 15:22 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2020 | |||||
| 25-02-2020 | 14:57 | 207 | 5.*.27 | 2 | Band vertoont uitstulping(en) |
| 25-02-2020 | 14:57 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 25-02-2020 | 14:57 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
2019 | |||||
| 23-04-2019 | 13:23 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VNF-72 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VNF-72
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VNB-72 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 31.467 | 17-03-2011 | 15,2 jaar |
| 6-VND-72 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 46.005 | 22-03-2011 | 15,2 jaar |
| 6-VNF-70 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 28.969 | 25-03-2011 | 15,2 jaar |
| 6-VNF-72 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 38.019 | 28-03-2011 | 15,2 jaar |
| 6-VNF-73 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 36.538 | 08-04-2011 | 15,2 jaar |
| 6-VNF-76 | Piaggio | Porter | Kipper | € 16.698 | 03-05-2011 | 15,1 jaar |
| 6-VNH-72 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 47.129 | 01-04-2011 | 15,2 jaar |
| 6-VNJ-72 | Mercedes-Benz | Sprinter | Kipper | € 45.414 | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| 6-VNL-72 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 59.121 | 20-04-2011 | 15,1 jaar |
| 6-VNN-72 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 43.823 | 05-05-2011 | 15,1 jaar |
| 6-VNP-72 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 33.010 | 29-04-2011 | 15,1 jaar |
| 6-VNR-72 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 25.011 | 29-04-2011 | 15,1 jaar |
| 6-VNS-72 | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | € 79.928 | 27-05-2011 | 15 jaar |
| 6-VNV-72 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 22.115 | 21-05-2011 | 15 jaar |
| 6-VNX-72 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.140 | 26-05-2011 | 15 jaar |
| 6-VNZ-72 | Mercedes-Benz | Sprinter | Open wagen | € 48.576 | 23-05-2011 | 15 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 39.951 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.973 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Crafter | € 42.300 | 559 cm | 199 cm | 2.060 kg |
| Fiat Ducato | € 41.100 | 550 cm | 208 cm | 2.130 kg |
| Nissan NV400 | € 41.500 | 552 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Transporter | € 42.900 | 563 cm | 201 cm | 1.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.