59-BN-ZL
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 11 maanden en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 augustus 2019, dus sinds 6 jaren, 9 maanden en 11 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Opel Movano-2 gesloten opbouw rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 |
| Breedte | 2,23 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 84 kW (114 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 juni 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 11 maanden en 11 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 augustus 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 9 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 21 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.560 kg |
| Massa rijklaar | 2.660 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 840 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 59-BN-ZL | 18-07-2025 | 13:44 | periodieke controle | 16-08-2026 | Nee |
| 59-BN-ZL | 9-07-2024 | 16:40 | periodieke controle | 16-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 59-BN-ZL | 3-07-2023 | 10:43 | periodieke controle | 16-08-2024 | Nee |
| 59-BN-ZL | 20-06-2022 | 15:21 | periodieke controle | 16-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 59-BN-ZL | 28-06-2021 | 15:13 | periodieke controle | 16-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 59-BN-ZL | 20-07-2020 | 15:02 | periodieke controle | 16-08-2021 | Nee |
| 59-BN-ZL | 15-08-2019 | 13:59 | periodieke controle | 16-08-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 9-07-2024 | 16:40 | 189 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel ondeugdelijk bevestigd |
| 9-07-2024 | 16:40 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 9-07-2024 | 16:40 | 475 | 5.*.55 | 3 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 9-07-2024 | 16:40 | 514 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 9-07-2024 | 16:40 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 9-07-2024 | 16:40 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 20-06-2022 | 15:21 | 190 | 5.*.20 | 2 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 20-06-2022 | 15:21 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 28-06-2021 | 15:13 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 59-BN-ZL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
59-BN-ZL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 59-BG-ZL | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-01-2003 | 23,3 jaar |
| 59-BJ-ZL | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-09-2003 | 22,7 jaar |
| 59-BN-ZB | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-06-2004 | 22 jaar |
| 59-BN-ZG | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-12-2004 | 21,4 jaar |
| 59-BN-ZL | Opel | Movano | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-06-2004 | 22 jaar |
| 59-BN-ZR | Mercedes-Benz | Viano | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-06-2004 | 22 jaar |
| 59-BX-ZL | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 19.277 | 31-05-2006 | 20 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 223 cm en/of een gewicht van ± 2.560 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 50.400 | 705 cm | 220 cm | 2.790 kg |
| Ford Transit | € 50.500 | 687 cm | 220 cm | 2.650 kg |
| Volkswagen Crafter | € 49.200 | 684 cm | 231 cm | 2.750 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.900 | 750 cm | 224 cm | 2.760 kg |
| Citroën Jumper | € 48.300 | 610 cm | 217 cm | 2.450 kg |
| Iveco 35C13 | € 49.700 | 679 cm | 220 cm | 2.760 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.800 | 644 cm | 215 cm | 2.710 kg |
| Saxas Nutzfahr. Werdau AG Mkd 43-l | € 45.700 | 669 cm | 226 cm | 2.770 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.900 | 693 cm | 215 cm | 2.490 kg |
| Humbaur Renault Master Flexbox | € 46.400 | 686 cm | 231 cm | 2.490 kg |
| Fuso Canter | € 48.600 | 659 cm | 223 cm | 2.720 kg |
| Iveco 35C15 | € 47.700 | 685 cm | 215 cm | 2.810 kg |
| Iveco 40C15 Euro 4 | € 47.900 | 671 cm | 217 cm | 2.590 kg |
| Iveco 35S13 | € 48.100 | 660 cm | 220 cm | 2.690 kg |
| Fiat Ducato | € 46.500 | 693 cm | 219 cm | 2.570 kg |
| Renault Infowheels | € 52.900 | 712 cm | 214 cm | 2.420 kg |
| Iveco 40C15 | € 51.200 | 735 cm | 216 cm | 2.790 kg |
| Renault Maxity | € 45.800 | - | 214 cm | 2.590 kg |
| Iveco 40C15 Euro 4 LD | € 44.800 | - | 219 cm | 2.620 kg |
| Iveco 40C18 | € 44.100 | - | 218 cm | 2.670 kg |
| Ford F 150 | € 52.700 | - | 216 cm | 2.670 kg |
| Renault Mascott | € 50.800 | - | 223 cm | 2.780 kg |
| Iveco 35C12 | € 45.900 | 679 cm | 214 cm | 2.700 kg |
| Nissan NV400 | € 50.800 | - | 223 cm | 2.650 kg |
| Iveco 50C15 | € 46.000 | 567 cm | 220 cm | 2.720 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.