VSP-35-V
Er rijden momenteel 1.001 Nissan NV400's rond in Nederland. Deze NV400 komt uit het jaar 2020 en is nu 5 jaren, 9 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 juli 2026, dus sinds 1 maand en 23 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Nissan NV400 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FM) nog 144 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2020 en juni 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 32.653 en € 76.290, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 50.286 uitkomt. De nieuwwaarde van deze NV400 bedraagt € 54.397 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Nissan NV400 € 4.111 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 februari 2023. Het voertuig was toen 2 jaren, 2 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Nissan NV400 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan NV400 | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | NV400 |
| Lengte | 6,20 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Hoogte | 2,48 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 54.397 |
| Bruto BPM | € 12.435 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T F7 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 november 2020 |
| Leeftijd | 5 jaren, 9 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 juli 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 23 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 februari 2023. Het voertuig was toen 2 jaren, 2 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 juli 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.044 kg |
| Massa rijklaar | 2.144 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.356 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type M1 | |
| Variant FM | |
| Uitvoering 00M3STF133J3T0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0137*28 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 275 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 161 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VSP-35-V | 13-07-2026 | 11:09 | periodieke controle | 13-07-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VSP-35-V | 28-02-2025 | 15:05 | periodieke controle | 28-02-2026 | Nee |
| VSP-35-V | 26-02-2025 | 16:33 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| VSP-35-V | 22-01-2024 | 12:46 | periodieke controle | 22-01-2025 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 13-07-2026 | 11:09 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
2025 | |||||
| 26-02-2025 | 16:33 | 328 | 5.*.32 | 1 | Onvoldoende remvloeistof in reservoir |
| 26-02-2025 | 16:33 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 26-02-2025 | 16:33 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Nissan NV400 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VSP-35-V - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VSP-35-V
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VSP-32-V | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 61.357 | 17-01-2023 | 3,6 jaar |
| VSP-33-V | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 62.309 | 01-12-2022 | 3,8 jaar |
| VSP-34-V | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 72.090 | 30-12-2022 | 6,1 jaar |
| VSP-35-B | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 25.585 | 03-01-2023 | 10,4 jaar |
| VSP-35-D | Hummer | H2 | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-12-2022 | 23 jaar |
| VSP-35-F | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 59.928 | 21-11-2022 | 3,8 jaar |
| VSP-35-G | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 31.996 | 24-02-2023 | 5,4 jaar |
| VSP-35-H | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 46.692 | 24-11-2022 | 6,5 jaar |
| VSP-35-J | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 34.775 | 21-11-2022 | 6,1 jaar |
| VSP-35-L | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 58.650 | 25-11-2022 | 3,8 jaar |
| VSP-35-N | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 44.636 | 30-11-2022 | 3,8 jaar |
| VSP-35-P | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 40.825 | 21-11-2022 | 3,8 jaar |
| VSP-35-R | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 35.973 | 29-11-2022 | 3,8 jaar |
| VSP-35-S | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 75.506 | 23-11-2022 | 3,8 jaar |
| VSP-35-T | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 59.119 | 12-01-2023 | 3,6 jaar |
| VSP-35-V | Nissan | NV400 | Gesloten opbouw | € 54.397 | 06-02-2023 | 5,8 jaar |
| VSP-35-X | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 48.414 | 01-03-2023 | 6 jaar |
| VSP-36-V | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 52.263 | 29-11-2022 | 3,8 jaar |
| VSP-37-V | Renault | Express | Gesloten opbouw | € 30.957 | 19-11-2022 | 3,8 jaar |
| VSP-39-V | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 56.349 | 30-11-2022 | 3,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 50.286 en/of een afmeting van 620 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.044 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 51.900 | 628 cm | 211 cm | 2.220 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.400 | 629 cm | 209 cm | 2.180 kg |
| Iveco 35S11 | € 52.000 | 624 cm | 213 cm | 2.240 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 624 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Renault Master | € 50.100 | 620 cm | 210 cm | 2.230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 30 augustus 2026.