3-VPX-73
Er rijden momenteel 3.504 Nissan NV200's rond in Nederland. Deze NV200 komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 8 maanden en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 mei 2026, dus sinds 28 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Nissan NV200 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (E) nog 1.798 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2010 en juli 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.698 en € 41.044, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 25.495 uitkomt. De nieuwwaarde van deze NV200 bedraagt € 19.603 incl. BTW en BPM, deze Nissan NV200 is daardoor € 5.892 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Nissan NV200 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan NV200 | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | NV200 |
| Lengte | 4,40 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 158 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 19.603 |
| Bruto BPM | € 4.970 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 63 kW (86 pk) |
| Continue vermogen | 63 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | K9K |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1461cc (1,5 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 augustus 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 8 maanden en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 1 november 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.265 kg |
| Massa rijklaar | 1.365 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 635 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 640 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 640 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,51 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant E | |
| Uitvoering E01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0017*03 | |
| Plaats chassisnummer r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 3-VPX-73 | 1-11-2024 | 16:26 | periodieke controle | 1-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VPX-73 | 3-10-2023 | 11:24 | periodieke controle | 3-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VPX-73 | 21-09-2022 | 15:52 | periodieke controle | 21-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VPX-73 | 26-08-2021 | 11:46 | periodieke controle | 31-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VPX-73 | 28-08-2020 | 12:17 | periodieke controle | 31-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 3-VPX-73 | 16-08-2019 | 14:25 | periodieke controle | 31-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 1-11-2024 | 16:26 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 3-10-2023 | 11:24 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 3-10-2023 | 11:24 | 496 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
| 3-10-2023 | 11:24 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
2022 | |||||
| 21-09-2022 | 15:52 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2021 | |||||
| 26-08-2021 | 11:46 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2020 | |||||
| 28-08-2020 | 12:17 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2019 | |||||
| 16-08-2019 | 14:25 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 16-08-2019 | 14:25 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 16-08-2019 | 14:25 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 16-08-2019 | 14:25 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 16-08-2019 | 14:25 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Nissan NV200 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 3-VPX-73 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
3-VPX-73
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3-VPH-73 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 18.256 | 27-06-2011 | 14,9 jaar |
| 3-VPK-73 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 36.383 | 13-07-2011 | 14,9 jaar |
| 3-VPL-73 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 46.169 | 07-07-2011 | 14,9 jaar |
| 3-VPN-73 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 40.213 | 07-07-2011 | 14,9 jaar |
| 3-VPP-73 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 52.234 | 12-07-2011 | 14,9 jaar |
| 3-VPR-73 | Land Rover | Discovery | Gesloten opbouw | € 93.530 | 19-08-2011 | 14,8 jaar |
| 3-VPX-71 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.970 | 30-09-2011 | 14,7 jaar |
| 3-VPX-72 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.970 | 08-09-2011 | 14,7 jaar |
| 3-VPX-73 | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 19.603 | 31-08-2011 | 14,8 jaar |
| 3-VPX-76 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-08-2011 | 42,5 jaar |
| 3-VPX-78 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-10-2011 | 16,9 jaar |
| 3-VPZ-73 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 40.165 | 26-08-2011 | 14,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 25.495 en/of een afmeting van 440 x 170 cm en/of een gewicht van ± 1.265 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 25.900 | 441 cm | 180 cm | 1.380 kg |
| Ford Transit Connect | € 23.200 | 437 cm | 180 cm | 1.380 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.