92-VPH-6
Er rijden momenteel 1.039 Nissan Interstar's rond in Nederland. Deze Interstar komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 2 maanden en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 maart 2024, dus sinds 2 jaren, 2 maanden en 10 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Nissan Interstar gesloten opbouw rijden er nog 379 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2002 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.999 en € 67.147, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 47.148 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Nissan Interstar is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Interstar | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Interstar |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.469 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 maart 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 2 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 maart 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 2 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 14 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.280 kg |
| Massa rijklaar | 2.380 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.120 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel by r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 92-VPH-6 | 31-03-2026 | 15:57 | periodieke controle | 11-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 92-VPH-6 | 7-04-2025 | 16:09 | periodieke controle | 11-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 92-VPH-6 | 5-04-2024 | 09:47 | periodieke controle | 11-04-2025 | Nee |
| 92-VPH-6 | 11-04-2023 | 16:17 | periodieke controle | 11-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 92-VPH-6 | 5-04-2022 | 11:24 | periodieke controle | 5-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 92-VPH-6 | 25-03-2021 | 12:28 | periodieke controle | 25-03-2022 | Nee |
| 92-VPH-6 | 16-03-2020 | 13:38 | periodieke controle | 19-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 92-VPH-6 | 18-03-2019 | 13:36 | periodieke controle | 19-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 31-03-2026 | 15:57 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 31-03-2026 | 15:57 | 590 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslichten ontbreken |
2025 | |||||
| 7-04-2025 | 16:09 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
2023 | |||||
| 11-04-2023 | 16:17 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
2022 | |||||
| 5-04-2022 | 11:24 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 5-04-2022 | 11:24 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 5-04-2022 | 11:24 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 5-04-2022 | 11:24 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
2020 | |||||
| 16-03-2020 | 13:38 | 287 | 5.*.31 | 1 | Draaipunt van bedrijfsrem of handrem zit te strak |
2019 | |||||
| 18-03-2019 | 13:36 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
Vergeet ook niet alle Nissan Interstar voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 92-VPH-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
92-VPH-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 92-VPB-6 | Toyota | Hilux | Open wagen | € 29.784 | 06-06-2008 | 18 jaar |
| 92-VPD-6 | Peugeot | Bipper | Gesloten opbouw | € 19.243 | 02-04-2008 | 18,2 jaar |
| 92-VPH-5 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-05-2008 | 18 jaar |
| 92-VPH-6 | Nissan | Interstar | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-03-2008 | 18,2 jaar |
| 92-VPH-7 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-03-2008 | 18,2 jaar |
| 92-VPH-9 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-04-2008 | 18,2 jaar |
| 92-VPV-6 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-05-2008 | 18,1 jaar |
| 92-VPX-6 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 20.439 | 25-04-2008 | 18,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 47.148 en/of breedte van 210 cm en/of een gewicht van ± 2.280 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 48.400 | 769 cm | 218 cm | 2.470 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.000 | 751 cm | 217 cm | 2.500 kg |
| Opel Movano | € 47.200 | 779 cm | 212 cm | 2.480 kg |
| Ford Transit | € 48.100 | 702 cm | 218 cm | 2.320 kg |
| Dodge RAM1500 | € 46.500 | 603 cm | 202 cm | 2.490 kg |
| Iveco 35S13 | € 47.000 | 605 cm | 213 cm | 2.450 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.000 | 788 cm | 213 cm | 2.470 kg |
| Peugeot Boxer | € 45.600 | 733 cm | 214 cm | 2.470 kg |
| Fiat Ducato | € 47.200 | 742 cm | 211 cm | 2.320 kg |
| Citroën Jumper | € 46.100 | 691 cm | 217 cm | 2.450 kg |
| Ford Transit Custom | € 47.200 | 525 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Ford F 150 | € 50.900 | 570 cm | 203 cm | 2.490 kg |
| Iveco 35S11 | € 47.800 | 627 cm | 210 cm | 2.330 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 44.500 | 651 cm | 219 cm | 2.290 kg |
| Iveco Daily | € 50.300 | 667 cm | 207 cm | 2.430 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Hyundai H 350 | € 44.100 | - | 204 cm | 2.170 kg |
| Iveco 35C12V | € 48.100 | - | 200 cm | 2.290 kg |
| Renault Trucks Master | € 45.700 | 597 cm | 209 cm | 2.120 kg |
| Iveco 40C18 | € 46.300 | - | 210 cm | 2.410 kg |
| Fuso Canter | € 46.900 | 695 cm | 212 cm | 2.490 kg |
| Iveco 35S15 | € 49.700 | - | 215 cm | 2.420 kg |
| Iveco 35S12 | € 50.200 | 677 cm | 217 cm | 2.240 kg |
| Iveco 35C13 | € 51.000 | - | 214 cm | 2.490 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.