VLR-44-F
Er rijden momenteel 5.588 Land Rover Discovery's rond in Nederland. Deze Discovery komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 november 2021, dus sinds 4 jaren, 6 maanden en 13 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Land Rover Discovery 4 gesloten opbouw rijden er nog 2.641 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1990 en augustus 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 31.325 en € 181.386, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 91.112 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Discovery 4 bedraagt € 74.198 incl. BTW en BPM, deze Land Rover Discovery 4 is daardoor € 16.914 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Land Rover geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 180 km/uur. Daardoor behoort deze Land Rover Discovery 4 tot de snelste 10.8% bedrijfsauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 november 2021. Het voertuig was toen 10 jaren, 4 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Land Rover Discovery voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover Discovery 4 | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | Discovery 4 |
| Lengte | 4,84 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 180 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 74.198 |
| Bruto BPM | € 18.058 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 155 kW (211 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2993cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 juni 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 november 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 6 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 november 2021. Het voertuig was toen 10 jaren, 4 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 mei 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.511 kg |
| Massa rijklaar | 2.611 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 629 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.240 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.240 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.740 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.450 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.450 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.855 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.855 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,89 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,61 m (voor) / 1,61 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type LA | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 11.3 l/100km (1 liter op 8,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.3 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.3 l/100km (1 liter op 10,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 244 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VLR-44-F | 12-05-2026 | 10:17 | periodieke controle | 20-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VLR-44-F | 20-05-2025 | 16:08 | periodieke controle | 20-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VLR-44-F | 6-05-2024 | 16:57 | periodieke controle | 17-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VLR-44-F | 27-03-2023 | 11:25 | periodieke controle | 17-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VLR-44-F | 5-04-2022 | 16:30 | periodieke controle | 17-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 12-05-2026 | 10:17 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2025 | |||||
| 20-05-2025 | 16:08 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 20-05-2025 | 16:08 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2024 | |||||
| 6-05-2024 | 16:57 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 6-05-2024 | 16:57 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 6-05-2024 | 16:57 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 27-03-2023 | 11:25 | 281 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting niet juist bevestigd |
| 27-03-2023 | 11:25 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2022 | |||||
| 5-04-2022 | 16:30 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Land Rover Discovery voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VLR-44-F - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VLR-44-F
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VLR-40-F | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 52.309 | 27-09-2021 | 5,6 jaar |
| VLR-41-F | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 66.997 | 29-04-2022 | 4 jaar |
| VLR-42-F | Mercedes-Benz | V-klasse | Gesloten opbouw | € 104.971 | 24-09-2021 | 4,6 jaar |
| VLR-43-F | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 72.782 | 11-11-2021 | 4,5 jaar |
| VLR-44-F | Land Rover | Discovery | Gesloten opbouw | € 74.198 | 03-11-2021 | 14,9 jaar |
| VLR-44-G | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 50.383 | 30-09-2021 | 4,6 jaar |
| VLR-44-H | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 53.223 | 03-02-2022 | 7,9 jaar |
| VLR-44-J | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 46.819 | 04-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLR-44-K | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 44.281 | 29-09-2021 | 4,6 jaar |
| VLR-44-L | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 50.186 | 14-10-2021 | 7,1 jaar |
| VLR-44-N | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 42.788 | 16-11-2021 | 4,5 jaar |
| VLR-44-P | Goupil | G6 | Gesloten opbouw | € 72.600 | 23-09-2021 | 4,6 jaar |
| VLR-44-R | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 49.699 | 24-02-2022 | 6,9 jaar |
| VLR-44-S | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 64.642 | 27-09-2021 | 4,6 jaar |
| VLR-44-T | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 51.655 | 01-10-2021 | 4,6 jaar |
| VLR-44-V | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 43.487 | 29-09-2021 | 4,6 jaar |
| VLR-44-Z | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 38.424 | 10-12-2021 | 9,3 jaar |
| VLR-45-F | Fiat | Coxx X-low Xf 4.2-35 SL | Gecond. met temperatuurreg. | € 50.241 | 04-10-2021 | 4,8 jaar |
| VLR-46-F | Volkswagen | Tiguan | Gesloten opbouw | € 52.172 | 27-09-2021 | 9,2 jaar |
| VLR-47-F | Mercedes-Benz | E-klasse | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-09-2021 | 17,1 jaar |
| VLR-48-F | Mercedes-Benz | Sprinter | Ladderwagen | € 52.225 | 06-10-2021 | 4,7 jaar |
| VLR-49-F | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-09-2021 | 17,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 91.112 en/of een afmeting van 484 x 192 cm en/of een gewicht van ± 2.511 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Toyota Land Cruiser | € 93.000 | 493 cm | 198 cm | 2.430 kg |
| Jeep Grand Cherokee | € 87.500 | 484 cm | 194 cm | 2.300 kg |
| Ineos Grenadier | € 98.400 | 490 cm | 193 cm | 2.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.