5-VNB-43
Er rijden momenteel 5 Kia K2900's rond in Nederland. Deze K2900 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 3 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 april 2011, dus sinds 15 jaren, 1 maand en 4 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kia K2900 Crdi open wagen rijden er nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2010 en september 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 19.390 en € 26.912, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.944 uitkomt. De nieuwwaarde van deze K2900 Crdi bedraagt € 19.531 incl. BTW en BPM, deze Kia K2900 Crdi is daardoor € 2.413 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 april 2011. Het voertuig was toen 1 maand en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Kia K2900 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kia K2900 Crdi | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Kia |
| Handelsbenaming | K2900 Crdi |
| Breedte | 1,72 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 19.531 |
| Bruto BPM | € 4.906 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2902cc (2,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 3 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 april 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 1 maand en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 april 2011. Het voertuig was toen 1 maand en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 2 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 2 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.740 kg |
| Massa rijklaar | 1.840 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.400 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.240 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.240 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.640 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.570 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.570 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.860 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.860 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,63 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,33 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 5-VNB-43 | 19-02-2026 | 08:59 | periodieke controle | 2-03-2027 | Nee |
| 5-VNB-43 | 28-02-2025 | 09:45 | periodieke controle | 2-03-2026 | Nee |
| 5-VNB-43 | 29-02-2024 | 11:45 | periodieke controle | 2-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VNB-43 | 2-03-2023 | 12:33 | periodieke controle | 2-03-2024 | Nee |
| 5-VNB-43 | 17-02-2022 | 09:45 | periodieke controle | 2-03-2023 | Nee |
| 5-VNB-43 | 1-03-2021 | 15:33 | periodieke controle | 2-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VNB-43 | 26-02-2020 | 09:24 | periodieke controle | 2-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VNB-43 | 6-02-2019 | 12:21 | periodieke controle | 2-03-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 29-02-2024 | 11:45 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2021 | |||||
| 1-03-2021 | 15:33 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2020 | |||||
| 26-02-2020 | 09:24 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 26-02-2020 | 09:24 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Kia K2900 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 5-VNB-43 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
5-VNB-43
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5-VNB-40 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-03-2011 | 17,2 jaar |
| 5-VNB-41 | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-03-2011 | 17,9 jaar |
| 5-VNB-42 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-03-2011 | 16,7 jaar |
| 5-VNB-43 | Kia | K2900 | Open wagen | € 19.531 | 27-04-2011 | 15,3 jaar |
| 5-VNB-45 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 20.081 | 07-06-2011 | 15 jaar |
| 5-VNB-46 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 22.299 | 23-03-2011 | 15,2 jaar |
| 5-VNB-49 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 32.374 | 15-03-2011 | 15,2 jaar |
| 5-VNT-43 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 41.472 | 23-05-2011 | 15 jaar |
| 5-VNV-43 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 32.456 | 13-05-2011 | 15,1 jaar |
| 5-VNX-43 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.173 | 24-05-2011 | 15 jaar |
| 5-VNZ-43 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 39.278 | 27-05-2011 | 15 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.944 en/of breedte van 172 cm en/of een gewicht van ± 1.740 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Hyundai H-1 | € 20.800 | - | 182 cm | 1.790 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.