BX-HB-17
Er rijden momenteel 1.149 Iveco Daily's rond in Nederland. Deze Daily komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 juni 2021, dus sinds 4 jaren, 11 maanden en 22 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco Daily hoogwerker rijden er nog 407 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1991 en juni 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.305 en € 116.884, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 58.087 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco Daily is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 december 2009. Het voertuig was toen 4 jaren, 7 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco Daily voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco Daily | 2005
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | Daily |
| Lengte | 7,40 m |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | hoogwerker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 1 maand en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 juni 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 11 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 december 2009. Het voertuig was toen 4 jaren, 7 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 23 december 2021. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.560 kg |
| Massa rijklaar | 3.660 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 3660 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.540 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 5.200 kg |
| Technische max massa voertuig | 5.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | 8.700 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-HB-17 | 22-12-2020 | 11:25 | periodieke controle | 23-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BX-HB-17 | 5-12-2019 | 14:25 | periodieke controle | 23-12-2020 | Nee |
| BX-HB-17 | 12-12-2018 | 09:15 | periodieke controle | 23-12-2019 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 22-12-2020 | 11:25 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Iveco Daily voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BX-HB-17 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BX-HB-17
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BX-HB-14 | DAF | FA CF75 | Vuilniswagen | Onbekend | 10-12-2009 | 16,5 jaar |
| BX-HB-15 | DAF | FA LF45 | Open wagen | Onbekend | 10-12-2009 | 16,5 jaar |
| BX-HB-17 | Iveco | Daily | Hoogwerker | Onbekend | 10-12-2009 | 21,1 jaar |
| BX-HB-18 | Iveco | AD190S31/p | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 08-01-2010 | 16,4 jaar |
| BX-HD-17 | Volvo | FM | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 22-12-2009 | 16,4 jaar |
| BX-HP-17 | Renault | Midlum | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 07-01-2010 | 16,4 jaar |
| BX-HS-17 | Volvo | FL42N2 | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 14-01-2010 | 16,4 jaar |
| BX-HT-17 | DAF | FA CF85 | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-01-2010 | 16,4 jaar |
| BX-HX-17 | Volvo | FM | Asfaltkipper | Onbekend | 22-01-2010 | 17,4 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.