6-VBX-57
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren, 11 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 oktober 2014, dus sinds 11 jaren, 7 maanden en 7 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Iveco 29L10V Euro 4 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CVF1A29L) nog 123 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2008 en oktober 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.890 en € 47.071, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 33.417 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 29L10V Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 29L10V Euro 4 | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 29L10V Euro 4 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.740 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 71 kW (97 pk) |
| Continue vermogen | 71 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481F*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 juni 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren, 11 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 oktober 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 7 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 22 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.306 kg |
| Massa rijklaar | 2.406 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 894 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,69 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type DAILY S2006 N1 | |
| Variant CVF1A29L | |
| Uitvoering 10E4--A | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VBX-57 | 11-09-2025 | 12:05 | periodieke controle | 22-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBX-57 | 2-10-2024 | 15:47 | periodieke controle | 22-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBX-57 | 10-10-2023 | 15:48 | periodieke controle | 22-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBX-57 | 6-10-2022 | 10:47 | periodieke controle | 22-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBX-57 | 21-09-2021 | 09:07 | periodieke controle | 22-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBX-57 | 15-10-2020 | 11:32 | periodieke controle | 22-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VBX-57 | 24-09-2019 | 08:43 | periodieke controle | 22-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 11-09-2025 | 12:05 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2024 | |||||
| 2-10-2024 | 15:47 | 674 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet goed |
| 2-10-2024 | 15:47 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2023 | |||||
| 10-10-2023 | 15:48 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 10-10-2023 | 15:48 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 6-10-2022 | 10:47 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 6-10-2022 | 10:47 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 6-10-2022 | 10:47 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 6-10-2022 | 10:47 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2021 | |||||
| 21-09-2021 | 09:07 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 21-09-2021 | 09:07 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
2020 | |||||
| 15-10-2020 | 11:32 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 15-10-2020 | 11:32 | 289 | 5.*.31 | 2 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 15-10-2020 | 11:32 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 15-10-2020 | 11:32 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
2019 | |||||
| 24-09-2019 | 08:43 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 24-09-2019 | 08:43 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VBX-57 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VBX-57
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VBJ-57 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 54.113 | 08-04-2009 | 17,2 jaar |
| 6-VBR-57 | Fiat | Ducato | Opleggertrekker | Onbekend | 08-05-2009 | 17,1 jaar |
| 6-VBT-57 | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 40.147 | 08-05-2009 | 17,1 jaar |
| 6-VBX-50 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-06-2009 | 17 jaar |
| 6-VBX-54 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-06-2009 | 17 jaar |
| 6-VBX-56 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-06-2009 | 17 jaar |
| 6-VBX-57 | Iveco | 40C18 | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-06-2009 | 17 jaar |
| 6-VBX-58 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-12-2009 | 18,6 jaar |
| 6-VBZ-57 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 19.191 | 04-06-2009 | 17 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 33.417 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.306 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Hyundai H-1 | € 33.200 | - | 192 cm | 2.090 kg |
| Chevrolet Chevy Van | € 36.300 | 540 cm | 202 cm | 2.460 kg |
| Dodge Dodge | € 33.500 | - | 202 cm | 2.450 kg |
| Toyota Tundra | € 32.200 | - | 203 cm | 2.510 kg |
| Ford Transit | € 31.900 | - | 197 cm | 2.100 kg |
| Opel Movano | € 32.900 | - | 209 cm | 2.200 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 35.500 | - | 197 cm | 2.140 kg |
| Citroën Jumper | € 36.500 | 496 cm | 205 cm | 2.130 kg |
| Opel Vivaro | € 36.100 | 478 cm | 191 cm | 2.110 kg |
| Renault Master | € 35.100 | - | 199 cm | 2.200 kg |
| Ford F 150 | € 32.000 | - | 203 cm | 2.350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.