5-VGT-99
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 40C18/t Euro 4 LD opleggertrekker rijden er in dezelfde variant (CTF1C40C) nog 60 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2009 en oktober 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 28.515 en € 58.926, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 43.869 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 40C18/t Euro 4 LD bedraagt € 32.015 incl. BTW en BPM, deze Iveco 40C18/t Euro 4 LD is daardoor € 11.854 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 40C18/t Euro 4 LD | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 40C18/t Euro 4 LD |
| Breedte | 2,13 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 32.015 |
| Bruto BPM | € 12.343 |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE0481H*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 14 februari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.010 kg |
| Massa rijklaar | 2.110 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.390 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CTF1C40C | |
| Uitvoering 18E4--B | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*02 | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 5-VGT-99 | 14-02-2024 | 14:21 | periodieke controle | 14-02-2025 | Nee |
| 5-VGT-99 | 2-02-2023 | 16:28 | periodieke controle | 2-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VGT-99 | 5-01-2022 | 16:28 | periodieke controle | 21-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VGT-99 | 19-01-2021 | 11:47 | periodieke controle | 21-01-2022 | Nee |
| 5-VGT-99 | 21-01-2020 | 11:14 | periodieke controle | 21-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VGT-99 | 20-01-2020 | 14:48 | periodieke controle | 20-01-2022 | Nee |
| 5-VGT-99 | 27-12-2018 | 13:30 | periodieke controle | 21-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 2-02-2023 | 16:28 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2-02-2023 | 16:28 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 2-02-2023 | 16:28 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
| 2-02-2023 | 16:28 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 5-01-2022 | 16:28 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 5-01-2022 | 16:28 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2020 | |||||
| 21-01-2020 | 11:14 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 21-01-2020 | 11:14 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 21-01-2020 | 11:14 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 21-01-2020 | 11:14 | 210 | 5.*.27 | 2 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 21-01-2020 | 11:14 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 21-01-2020 | 11:14 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
2018 | |||||
| 27-12-2018 | 13:30 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 27-12-2018 | 13:30 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 27-12-2018 | 13:30 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 27-12-2018 | 13:30 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 5-VGT-99 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 5-VGT-99 | 2-01-2018 | Tachograaf | VDO |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 5-VGT-99 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
5-VGT-99
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5-VGJ-99 | Citroën | Nemo | Gesloten opbouw | € 18.182 | 28-01-2010 | 16,3 jaar |
| 5-VGK-99 | Iveco | 40C18 | Opleggertrekker | € 45.174 | 31-08-2010 | 16,4 jaar |
| 5-VGL-99 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 53.012 | 25-02-2010 | 16,3 jaar |
| 5-VGN-99 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 21.786 | 18-02-2010 | 16,3 jaar |
| 5-VGP-99 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.760 | 23-02-2010 | 16,3 jaar |
| 5-VGR-99 | Hyundai | H-1 | Gesloten opbouw | € 27.688 | 08-03-2010 | 16,2 jaar |
| 5-VGT-92 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 35.499 | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| 5-VGT-93 | Ford | F 150 | Open wagen | Onbekend | 03-03-2010 | 20,2 jaar |
| 5-VGT-94 | Volkswagen | 293 CH | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 03-03-2010 | 49,9 jaar |
| 5-VGT-95 | Renault | Master | Veewagen | Onbekend | 02-03-2010 | 16,9 jaar |
| 5-VGT-96 | Toyota | Tundra | Open wagen | Onbekend | 19-03-2010 | 19,3 jaar |
| 5-VGT-97 | Iveco | 40C18 | Opleggertrekker | € 33.105 | 27-04-2010 | 16,1 jaar |
| 5-VGT-99 | Iveco | 40C18 | Opleggertrekker | € 32.015 | 30-03-2010 | 16,2 jaar |
| 5-VGX-99 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 19.048 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 43.869 en/of breedte van 213 cm en/of een gewicht van ± 2.010 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 45.600 | 516 cm | 203 cm | 2.170 kg |
| Peugeot Boxer | € 42.700 | 733 cm | 211 cm | 2.150 kg |
| Renault Master | € 43.100 | 752 cm | 210 cm | 2.180 kg |
| Citroën Jumper | € 42.400 | 708 cm | 215 cm | 2.160 kg |
| Opel Movano | € 44.600 | 669 cm | 208 cm | 2.170 kg |
| Fiat Ducato | € 43.000 | 742 cm | 211 cm | 2.150 kg |
| Nissan NV400 | € 44.000 | 559 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Ford Transit | € 41.500 | 726 cm | 214 cm | 2.170 kg |
| Volkswagen Crafter | € 44.400 | 712 cm | 210 cm | 2.190 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 43.600 | 614 cm | 210 cm | 2.170 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 41.600 | 608 cm | 216 cm | 2.190 kg |
| Hyundai H 350 | € 44.100 | - | 204 cm | 2.170 kg |
| Renault Trucks Master | € 45.700 | 597 cm | 209 cm | 2.120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.