97-BD-RJ
Er rijden momenteel 72 Iveco 35C11's rond in Nederland. Deze 35C11 komt uit het jaar 2002 en is nu 23 jaren, 11 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 maart 2022, dus sinds 4 jaren, 2 maanden en 2 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Iveco 35C 35C11V Euro 3 gesloten opbouw rijden er nog 60 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 1999 en april 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 33.450 en € 56.841, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.291 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 35C 35C11V Euro 3 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C 35C11V Euro 3 | 2002
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C 35C11V Euro 3 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 78 kW (106 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 juni 2002 |
| Leeftijd | 23 jaren, 11 maanden en 15 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 maart 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 2 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 29 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.430 kg |
| Massa rijklaar | 2.530 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 970 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,70 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 97-BD-RJ | 23-01-2026 | 11:59 | periodieke controle | 23-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 97-BD-RJ | 17-12-2025 | 15:53 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 97-BD-RJ | 4-12-2024 | 16:28 | periodieke controle | 4-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 97-BD-RJ | 29-09-2023 | 13:08 | periodieke controle | 29-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 97-BD-RJ | 25-08-2022 | 09:28 | periodieke controle | 25-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 97-BD-RJ | 19-08-2021 | 15:47 | periodieke controle | 20-08-2022 | Nee |
| 97-BD-RJ | 11-08-2020 | 13:16 | periodieke controle | 20-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 97-BD-RJ | 19-08-2019 | 11:56 | periodieke controle | 20-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 23-01-2026 | 11:59 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 23-01-2026 | 11:59 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 23-01-2026 | 11:59 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 23-01-2026 | 11:59 | 036 | 5.*.3 | 1 | Roestschade dragende delen en verankeringen |
2025 | |||||
| 17-12-2025 | 15:53 | 914 | 5.*.4 | 2 | Roestschade bevestiging bovenbouw |
| 17-12-2025 | 15:53 | 522 | 5.*.56 | 2 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 17-12-2025 | 15:53 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 17-12-2025 | 15:53 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2024 | |||||
| 4-12-2024 | 16:28 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 4-12-2024 | 16:28 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 4-12-2024 | 16:28 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 4-12-2024 | 16:28 | 561 | 5.*.51 | 1 | Derde remlicht niet juist aangebracht |
| 4-12-2024 | 16:28 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 4-12-2024 | 16:28 | 041 | 5.*.3 | 1 | Roestschade subframe |
| 4-12-2024 | 16:28 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 4-12-2024 | 16:28 | 310 | 5.*.31 | 1 | Remslang schuurt langs enig deel |
| 4-12-2024 | 16:28 | 313 | 5.*.31 | 1 | Remschijf vertoont slijtage met kans op breuk |
| 4-12-2024 | 16:28 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 4-12-2024 | 16:28 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
2023 | |||||
| 29-09-2023 | 13:08 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2022 | |||||
| 25-08-2022 | 09:28 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2020 | |||||
| 11-08-2020 | 13:16 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 11-08-2020 | 13:16 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2019 | |||||
| 19-08-2019 | 11:56 | 524 | 5.*.56 | 2 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C11 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 97-BD-RJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
97-BD-RJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 97-BD-RG | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-06-2002 | 24 jaar |
| 97-BD-RJ | Iveco | 35C11 | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-06-2002 | 24 jaar |
| 97-BD-RR | Volkswagen | T4 | Open wagen | Onbekend | 04-06-2002 | 24 jaar |
| 97-BD-RT | Chevrolet | Express | Kampeerwagen | Onbekend | 24-05-2002 | 28,6 jaar |
| 97-BG-RJ | Mitsubishi | L400 | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-01-2003 | 23,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.291 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.430 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 49.700 | 785 cm | 210 cm | 2.610 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.900 | 660 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Dodge RAM1500 | € 47.300 | 603 cm | 204 cm | 2.670 kg |
| Renault Master | € 50.200 | 654 cm | 210 cm | 2.550 kg |
| Ford Transit Custom | € 48.400 | 516 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Fuso Canter | € 47.300 | 596 cm | 205 cm | 2.600 kg |
| STX Master Horsebox | € 47.300 | 629 cm | 210 cm | 2.660 kg |
| Ford F 150 | € 51.200 | 570 cm | 203 cm | 2.490 kg |
| Toyota Tundra | € 49.100 | 583 cm | 204 cm | 2.550 kg |
| Fiat Ducato | € 49.800 | 596 cm | 210 cm | 2.550 kg |
| HVM Master BOX | € 49.700 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Maxus eDeliver 7 | € 53.000 | 525 cm | 203 cm | 2.390 kg |
| Opel Movano | € 47.800 | 717 cm | 210 cm | 2.570 kg |
| HVM Master Horsebox | € 47.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| RAM RAM1500 | € 52.300 | 583 cm | 202 cm | 2.660 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 48.300 | 563 cm | 199 cm | 2.650 kg |
| Toyota ProAce | € 50.400 | 515 cm | 195 cm | 2.190 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Opel Vivaro | € 47.100 | 516 cm | 195 cm | 2.210 kg |
| Dodge Dodge | € 48.100 | 592 cm | 203 cm | 2.660 kg |
| Nissan Titan | € 50.500 | - | 200 cm | 2.540 kg |
| Chevrolet Express | € 48.500 | 573 cm | 203 cm | 2.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.