26-VDR-3
Er rijden momenteel 579 Iveco 35C's rond in Nederland. Deze 35C komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 oktober 2024, dus sinds 1 jaar, 7 maanden en 23 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35 C 13 V gesloten opbouw rijden er nog 371 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en augustus 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 32.320 en € 73.155, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 53.603 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 35 C 13 V is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 juni 2007. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Iveco 35C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35 C 13 V | 2005
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35 C 13 V |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 oktober 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 7 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 juni 2007. Het voertuig was toen 2 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 12 augustus 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.450 kg |
| Massa rijklaar | 2.550 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 950 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 26-VDR-3 | 9-08-2023 | 16:27 | periodieke controle | 12-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 26-VDR-3 | 25-07-2022 | 11:41 | periodieke controle | 12-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 26-VDR-3 | 12-08-2021 | 16:52 | periodieke controle | 12-08-2022 | Nee |
| 26-VDR-3 | 22-07-2019 | 10:33 | periodieke controle | 22-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 9-08-2023 | 16:27 | 077 | 5.*.9 | 1 | Brandstoflekkage |
2022 | |||||
| 25-07-2022 | 11:41 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2019 | |||||
| 22-07-2019 | 10:33 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 22-07-2019 | 10:33 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 26-VDR-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
26-VDR-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26-VDF-3 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-02-2007 | 19,3 jaar |
| 26-VDG-3 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-01-2007 | 19,4 jaar |
| 26-VDJ-3 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 49.869 | 05-01-2007 | 19,4 jaar |
| 26-VDP-3 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 20.373 | 26-01-2007 | 19,3 jaar |
| 26-VDR-3 | Iveco | 35C | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-06-2007 | 21 jaar |
| 26-VDR-9 | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-02-2007 | 19,3 jaar |
| 26-VDT-3 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 19.387 | 31-01-2007 | 19,3 jaar |
| 26-VDZ-3 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-02-2007 | 19,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 53.603 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.450 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 53.300 | 785 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Renault Master | € 53.400 | 645 cm | 210 cm | 2.530 kg |
| Ford F 150 | € 54.800 | 591 cm | 209 cm | 2.590 kg |
| Volkswagen Crafter | € 55.800 | 627 cm | 204 cm | 2.450 kg |
| Ford Transit Custom | € 50.700 | 516 cm | 203 cm | 2.360 kg |
| Chevrolet Avalanche | € 52.900 | 563 cm | 202 cm | 2.660 kg |
| RAM RAM1500 | € 51.600 | 591 cm | 204 cm | 2.680 kg |
| Dodge RAM1500 | € 52.800 | 583 cm | 203 cm | 2.670 kg |
| HVM Master BOX | € 53.600 | 635 cm | 210 cm | 2.650 kg |
| Maxus eDeliver 7 | € 53.000 | 525 cm | 203 cm | 2.390 kg |
| Fiat Ducato | € 51.700 | 596 cm | 210 cm | 2.550 kg |
| Ford Tourneo Custom | € 58.000 | 532 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Opel Movano | € 51.400 | 717 cm | 210 cm | 2.570 kg |
| Fuso Canter | € 49.100 | 596 cm | 203 cm | 2.540 kg |
| Nissan Patrol | € 58.300 | - | 193 cm | 2.290 kg |
| STX Master | € 51.300 | 632 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| STX Movano Horsebox | € 52.200 | 626 cm | 210 cm | 2.670 kg |
| Volkswagen Kombi | € 57.600 | 521 cm | 190 cm | 2.240 kg |
| Dodge Dodge | € 56.000 | 592 cm | 207 cm | 2.690 kg |
| Maxus Deliver 9 | € 58.600 | 594 cm | 206 cm | 2.340 kg |
| Volkswagen Transporter | € 58.300 | 540 cm | 203 cm | 2.350 kg |
| Nissan Titan | € 50.500 | - | 200 cm | 2.540 kg |
| Toyota Tundra | € 49.800 | 583 cm | 204 cm | 2.550 kg |
| KG Mobility Musso | € 50.300 | 516 cm | 192 cm | 2.220 kg |
| Chevrolet Express | € 50.900 | - | 203 cm | 2.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.