62-VTJ-4
Er rijden momenteel 468 G.m.c. Sierra's rond in Nederland. Deze Sierra komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 10 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 januari 2025, dus sinds 1 jaar, 4 maanden en 10 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze G.m.c. Sierra open wagen rijden er nog 451 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1970 en maart 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 41.862 en € 170.339, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 92.324 uitkomt. De nieuwwaarde van deze G.m.c. Sierra is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 juli 2008. Het voertuig was toen 6 jaren, 11 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle G.m.c. Sierra voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Sierra | 2001
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Sierra |
| Breedte | 2,03 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 222 kW (302 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 6599cc (6,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 juli 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 10 maanden en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 januari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 4 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 juli 2008. Het voertuig was toen 6 jaren, 11 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 november 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.050 kg |
| Massa rijklaar | 3.150 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 350 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.118 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.118 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.760 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.760 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,89 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,69 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 62-VTJ-4 | 24-11-2025 | 10:13 | periodieke controle | 24-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 62-VTJ-4 | 19-11-2024 | 16:22 | periodieke controle | 19-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 62-VTJ-4 | 12-10-2023 | 15:14 | periodieke controle | 12-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 62-VTJ-4 | 23-09-2022 | 16:47 | periodieke controle | 28-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 62-VTJ-4 | 28-09-2021 | 16:42 | periodieke controle | 28-09-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 62-VTJ-4 | 2-07-2020 | 12:37 | periodieke controle | 17-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 62-VTJ-4 | 14-06-2019 | 16:53 | periodieke controle | 17-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 24-11-2025 | 10:13 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 19-11-2024 | 16:22 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
2023 | |||||
| 12-10-2023 | 15:14 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 12-10-2023 | 15:14 | 216 | 5.*.27 | 2 | Loadindex band kleiner dan maximum aslast |
2022 | |||||
| 23-09-2022 | 16:47 | 191 | 5.*.20 | 1 | Wiellager te veel speling |
2021 | |||||
| 28-09-2021 | 16:42 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 28-09-2021 | 16:42 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 2-07-2020 | 12:37 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 2-07-2020 | 12:37 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2-07-2020 | 12:37 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2-07-2020 | 12:37 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 14-06-2019 | 16:53 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Sierra voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 62-VTJ-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
62-VTJ-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 62-VTD-4 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-07-2008 | 17,9 jaar |
| 62-VTJ-1 | Dodge | Nitro | Gesloten opbouw | € 40.199 | 02-07-2008 | 17,9 jaar |
| 62-VTJ-4 | G.m.c. | Sierra | Open wagen | Onbekend | 03-07-2008 | 24,9 jaar |
| 62-VTJ-6 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 28.677 | 14-08-2008 | 17,8 jaar |
| 62-VTJ-7 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-10-2008 | 17,6 jaar |
| 62-VTT-4 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 27.504 | 28-08-2008 | 17,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 92.324 en/of breedte van 203 cm en/of een gewicht van ± 3.050 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz eSprinter | € 84.400 | 677 cm | 202 cm | 2.810 kg |
| Iveco 50C18 | € 92.600 | 642 cm | 212 cm | 3.090 kg |
| Dodge Dodge | € 86.400 | 583 cm | 202 cm | 2.840 kg |
| Iveco 50C16 | € 89.600 | 618 cm | 211 cm | 2.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.