VRR-39-R
Er rijden momenteel 7.290 Fiat Talento's rond in Nederland. Deze Talento komt uit het jaar 2018 en is nu 7 jaren, 7 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 februari 2026, dus sinds 2 maanden en 19 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze Fiat Talento gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (BR9M) nog 921 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2016 en september 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 29.645 en € 66.431, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 43.265 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Talento bedraagt € 40.820 incl. BTW en BPM, deze Fiat Talento is daardoor € 2.445 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Fiat geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 163 km/uur. Deze Fiat Talento is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 38.4% snellere bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 februari 2023. Het voertuig was toen 4 jaren, 4 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat Talento voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Talento | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Talento |
| Lengte | 5,40 m |
| Breedte | 1,96 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 163 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 40.820 |
| Bruto BPM | € 9.905 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 89 kW (121 pk) |
| Continue vermogen | 89 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | R9M H4 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 september 2018 |
| Leeftijd | 7 jaren, 7 maanden en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 februari 2023. Het voertuig was toen 4 jaren, 4 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 februari 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 10 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.913 kg |
| Massa rijklaar | 2.013 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 907 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.920 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.920 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.920 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.585 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.585 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,63 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type FFL | |
| Variant BR9M | |
| Uitvoering MK1002612A1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e2*2007/46*0497*05 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8 l/100km (1 liter op 12,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6 l/100km (1 liter op 16,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.7 l/100km (1 liter op 14,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 174 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 Y | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2016/646Y | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VRR-39-R | 23-02-2026 | 13:04 | periodieke controle | 23-02-2027 | Nee |
| VRR-39-R | 14-11-2025 | 16:00 | periodieke controle | 7-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VRR-39-R | 27-11-2024 | 13:33 | periodieke controle | 7-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VRR-39-R | 7-12-2023 | 15:42 | periodieke controle | 7-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VRR-39-R | 3-03-2023 | 15:18 | periodieke controle | 3-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 14-11-2025 | 16:00 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 14-11-2025 | 16:00 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 14-11-2025 | 16:00 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2024 | |||||
| 27-11-2024 | 13:33 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
2023 | |||||
| 7-12-2023 | 15:42 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 3-03-2023 | 15:18 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 3-03-2023 | 15:18 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 3-03-2023 | 15:18 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Fiat Talento voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VRR-39-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VRR-39-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VRR-30-R | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 68.305 | 26-08-2022 | 3,7 jaar |
| VRR-31-R | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 79.187 | 07-11-2022 | 3,5 jaar |
| VRR-32-R | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 75.315 | 19-08-2022 | 3,7 jaar |
| VRR-33-R | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 77.867 | 16-11-2022 | 3,5 jaar |
| VRR-34-R | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 77.867 | 22-11-2022 | 3,5 jaar |
| VRR-35-R | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 65.279 | 19-01-2023 | 3,3 jaar |
| VRR-36-R | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 64.073 | 14-09-2022 | 3,7 jaar |
| VRR-37-R | Mercedes-Benz | eVito | Gesloten opbouw | € 60.561 | 19-08-2022 | 3,7 jaar |
| VRR-38-R | Iveco | 35S16 | Gesloten opbouw | € 85.804 | 26-08-2022 | 3,7 jaar |
| VRR-39-B | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 74.753 | 19-08-2022 | 3,7 jaar |
| VRR-39-D | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 60.285 | 07-09-2022 | 5 jaar |
| VRR-39-F | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 65.536 | 12-08-2022 | 3,8 jaar |
| VRR-39-G | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 64.371 | 09-08-2018 | 7,8 jaar |
| VRR-39-H | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 58.794 | 12-09-2022 | 3,7 jaar |
| VRR-39-J | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 32.013 | 19-08-2022 | 3,7 jaar |
| VRR-39-K | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 29.084 | 22-09-2022 | 8,2 jaar |
| VRR-39-L | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 32.203 | 15-08-2022 | 3,8 jaar |
| VRR-39-N | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 60.764 | 17-08-2022 | 3,7 jaar |
| VRR-39-P | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 35.639 | 17-08-2022 | 3,7 jaar |
| VRR-39-R | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 40.820 | 10-02-2023 | 7,6 jaar |
| VRR-39-S | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 118.445 | 12-10-2022 | 3,6 jaar |
| VRR-39-T | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 44.216 | 10-08-2022 | 7,4 jaar |
| VRR-39-V | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 79.592 | 12-09-2022 | 3,7 jaar |
| VRR-39-Z | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 76.952 | 04-10-2022 | 4,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 43.265 en/of een afmeting van 540 x 196 cm en/of een gewicht van ± 1.913 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Trafic | € 46.300 | 535 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.000 | 549 cm | 206 cm | 2.010 kg |
| Citroën Jumper | € 41.700 | 542 cm | 206 cm | 2.020 kg |
| Volkswagen Transporter | € 44.300 | 548 cm | 200 cm | 1.960 kg |
| Isuzu D-Max | € 45.000 | 532 cm | 186 cm | 1.940 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Opel Vivaro | € 40.500 | 540 cm | 196 cm | 2.030 kg |
| Mercedes-Benz Vito | € 46.600 | 537 cm | 190 cm | 1.970 kg |
| Nissan NV300 | € 46.800 | 540 cm | 196 cm | 1.820 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.