7-VDG-76
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren, 11 maanden en 9 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato 30 2.3 Mj Dpf M H2 gesloten opbouw rijden er nog 4.765 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1982 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.349 en € 95.860, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.920 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducato 30 2.3 Mj Dpf M H2 bedraagt € 44.613 incl. BTW en BPM, deze Fiat Ducato 30 2.3 Mj Dpf M H2 is daardoor € 2.307 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato 30 2.3 Mj Dpf M H2 | 2009
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato 30 2.3 Mj Dpf M H2 |
| Breedte | 2,09 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 44.613 |
| Bruto BPM | € 11.489 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 juni 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren, 11 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 8 november 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.896 kg |
| Massa rijklaar | 1.996 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.004 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.630 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 7-VDG-76 | 31-10-2024 | 16:58 | periodieke controle | 8-11-2025 | Nee |
| 7-VDG-76 | 31-10-2023 | 16:49 | periodieke controle | 8-11-2024 | Nee |
| 7-VDG-76 | 8-11-2022 | 15:17 | periodieke controle | 8-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 7-VDG-76 | 21-10-2021 | 15:08 | periodieke controle | 6-11-2022 | Nee |
| 7-VDG-76 | 21-10-2020 | 11:48 | periodieke controle | 6-11-2021 | Nee |
| 7-VDG-76 | 6-11-2019 | 10:57 | periodieke controle | 6-11-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 8-11-2022 | 15:17 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2019 | |||||
| 6-11-2019 | 10:57 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 6-11-2019 | 10:57 | 177 | 5.*.16 | 2 | Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 7-VDG-76 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
7-VDG-76
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7-VDB-76 | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 29.924 | 23-06-2009 | 16,9 jaar |
| 7-VDD-76 | Iveco | 35C12 | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-06-2009 | 20 jaar |
| 7-VDG-70 | Chevrolet | K30 | Open wagen | Onbekend | 17-06-2009 | 41,7 jaar |
| 7-VDG-71 | Volkswagen | Golf | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-06-2009 | 17 jaar |
| 7-VDG-74 | Renault | Maxity | Hoogwerker | Onbekend | 17-06-2009 | 17 jaar |
| 7-VDG-76 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 44.613 | 19-06-2009 | 17 jaar |
| 7-VDG-78 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 32.370 | 23-06-2009 | 16,9 jaar |
| 7-VDG-79 | Volkswagen | 70X0A | Kampeerwagen | Onbekend | 18-06-2009 | 34,9 jaar |
| 7-VDH-76 | Volkswagen | Transporter | Open wagen | € 39.599 | 26-06-2009 | 16,9 jaar |
| 7-VDK-76 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 22.546 | 23-07-2009 | 16,9 jaar |
| 7-VDL-76 | Iveco | 35C12 | Open wagen | Onbekend | 26-03-2010 | 18,3 jaar |
| 7-VDR-76 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 28.326 | 21-08-2009 | 16,8 jaar |
| 7-VDS-76 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-08-2009 | 17,8 jaar |
| 7-VDT-76 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 46.555 | 26-08-2009 | 16,8 jaar |
| 7-VDX-76 | Toyota | HiAce | Gesloten opbouw | € 31.720 | 12-09-2009 | 16,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.920 en/of breedte van 209 cm en/of een gewicht van ± 1.896 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 46.400 | 525 cm | 203 cm | 2.060 kg |
| Peugeot Boxer | € 44.200 | 584 cm | 210 cm | 2.010 kg |
| Opel Movano | € 44.700 | 573 cm | 208 cm | 2.080 kg |
| Citroën Jumper | € 44.300 | 708 cm | 211 cm | 2.040 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.500 | 712 cm | 209 cm | 2.090 kg |
| Renault Master | € 44.300 | 566 cm | 209 cm | 2.080 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.800 | - | 201 cm | 2.070 kg |
| Volkswagen Transporter | € 46.000 | 563 cm | 201 cm | 1.960 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 44.900 | 578 cm | 200 cm | 2.080 kg |
| Ford Transit | € 43.200 | 530 cm | 211 cm | 1.810 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Iveco 35C17 | € 50.900 | - | 203 cm | 1.940 kg |
| Iveco 40C18 | € 44.300 | - | 213 cm | 2.010 kg |
| Iveco 35S13 | € 43.300 | - | 200 cm | 2.070 kg |
| Iveco 35C15 | € 48.200 | - | 203 cm | 1.980 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 46.100 | - | 200 cm | 1.890 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.600 | - | 200 cm | 1.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Fiat DucatoGoogle op afbeeldingen van de Fiat Ducato
Google op reviews van de Fiat Ducato
Fiat Ducato Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Fiat Ducato nieuws
Fiat Ducato nieuws
Autovisie.nl
Alles over Fiat Ducato
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/fiat/ducato/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.