69-VGT-7
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 oktober 2024, dus sinds 1 jaar, 7 maanden en 22 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato 33 2.3 Jtd M H1 gesloten opbouw rijden er nog 4.765 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1982 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.349 en € 95.860, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.920 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Fiat Ducato 33 2.3 Jtd M H1 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato 33 2.3 Jtd M H1 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato 33 2.3 Jtd M H1 |
| Breedte | 2,09 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.117 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 oktober 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 7 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 oktober 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.871 kg |
| Massa rijklaar | 1.971 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.329 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 69-VGT-7 | 16-10-2025 | 16:24 | periodieke controle | 24-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 69-VGT-7 | 24-10-2024 | 09:03 | periodieke controle | 24-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 69-VGT-7 | 13-10-2023 | 16:16 | periodieke controle | 13-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 69-VGT-7 | 16-09-2022 | 13:45 | periodieke controle | 16-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 69-VGT-7 | 17-08-2021 | 16:12 | periodieke controle | 17-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 69-VGT-7 | 14-08-2020 | 15:03 | periodieke controle | 15-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 69-VGT-7 | 15-08-2019 | 10:50 | periodieke controle | 15-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 16-10-2025 | 16:24 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 16-10-2025 | 16:24 | 044 | 5.*.3 | 1 | Roestschadereparatie ondeugdelijk |
2024 | |||||
| 24-10-2024 | 09:03 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 24-10-2024 | 09:03 | 400 | 5.*.45 | 1 | Spiegel ondeugdelijk bevestigd |
| 24-10-2024 | 09:03 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 24-10-2024 | 09:03 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 24-10-2024 | 09:03 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2023 | |||||
| 13-10-2023 | 16:16 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 13-10-2023 | 16:16 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 16-09-2022 | 13:45 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 16-09-2022 | 13:45 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 16-09-2022 | 13:45 | 311 | 5.*.31 | 2 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 16-09-2022 | 13:45 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
2021 | |||||
| 17-08-2021 | 16:12 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 17-08-2021 | 16:12 | 035 | 5.*.3 | 1 | Roestschade dorpel |
| 17-08-2021 | 16:12 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 17-08-2021 | 16:12 | 361 | 5.*.38 | 2 | Remverschil op 1 as te groot |
| 17-08-2021 | 16:12 | 373 | 5.*.41 | 1 | Deur niet op normale wijze te openen |
2020 | |||||
| 14-08-2020 | 15:03 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 14-08-2020 | 15:03 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2019 | |||||
| 15-08-2019 | 10:50 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 15-08-2019 | 10:50 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 15-08-2019 | 10:50 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 15-08-2019 | 10:50 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 15-08-2019 | 10:50 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 69-VGT-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
69-VGT-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 69-VGD-7 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-04-2007 | 19,1 jaar |
| 69-VGF-7 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-04-2007 | 19,1 jaar |
| 69-VGN-7 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 44.477 | 10-08-2007 | 18,8 jaar |
| 69-VGP-7 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 34.382 | 15-05-2007 | 19 jaar |
| 69-VGR-7 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-05-2007 | 19 jaar |
| 69-VGS-7 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-05-2007 | 19 jaar |
| 69-VGT-1 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-05-2007 | 19 jaar |
| 69-VGT-3 | Volkswagen | Transporter | Open wagen | Onbekend | 25-05-2007 | 19 jaar |
| 69-VGT-6 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-06-2007 | 19 jaar |
| 69-VGT-7 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-05-2007 | 19 jaar |
| 69-VGV-7 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 01-06-2007 | 19 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.920 en/of breedte van 209 cm en/of een gewicht van ± 1.871 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 46.500 | 516 cm | 203 cm | 2.000 kg |
| Peugeot Boxer | € 44.200 | 584 cm | 210 cm | 2.010 kg |
| Opel Movano | € 45.400 | 573 cm | 207 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumper | € 44.300 | 708 cm | 211 cm | 2.040 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.500 | 704 cm | 209 cm | 2.060 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.000 | - | 201 cm | 1.980 kg |
| Volkswagen Transporter | € 46.000 | 563 cm | 201 cm | 1.960 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 42.700 | 578 cm | 199 cm | 1.920 kg |
| Renault Master | € 44.600 | - | 199 cm | 1.990 kg |
| Ford Transit | € 43.200 | 530 cm | 211 cm | 1.810 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Iveco 35C17 | € 50.900 | - | 203 cm | 1.940 kg |
| Iveco 40C18 | € 44.300 | - | 213 cm | 2.010 kg |
| Iveco 35C15 | € 48.200 | - | 203 cm | 1.980 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 46.100 | - | 200 cm | 1.890 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.600 | - | 200 cm | 1.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Fiat DucatoGoogle op afbeeldingen van de Fiat Ducato
Google op reviews van de Fiat Ducato
Fiat Ducato Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Fiat Ducato nieuws
Fiat Ducato nieuws
Autovisie.nl
Alles over Fiat Ducato
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/fiat/ducato/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.