65-VRH-6
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 11 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 december 2019, dus sinds 6 jaren, 5 maanden en 23 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato Maxi 35 2.3 Jtd Pu L open wagen rijden er nog 4.765 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1982 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.349 en € 95.860, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.920 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Fiat Ducato Maxi 35 2.3 Jtd Pu L is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato Maxi 35 2.3 Jtd Pu L | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato Maxi 35 2.3 Jtd Pu L |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.667 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juni 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 11 maanden en 18 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 december 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 5 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 19 juni 2026. Het voertuig moet over 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.921 kg |
| Massa rijklaar | 2.021 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.479 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 65-VRH-6 | 22-04-2025 | 16:42 | periodieke controle | 19-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 65-VRH-6 | 19-06-2024 | 16:41 | periodieke controle | 19-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 65-VRH-6 | 16-05-2023 | 16:31 | periodieke controle | 14-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 65-VRH-6 | 14-06-2022 | 10:49 | periodieke controle | 14-06-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 65-VRH-6 | 12-05-2021 | 15:44 | periodieke controle | 9-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 65-VRH-6 | 3-06-2020 | 09:04 | periodieke controle | 9-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 65-VRH-6 | 23-05-2019 | 08:45 | periodieke controle | 9-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 22-04-2025 | 16:42 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 22-04-2025 | 16:42 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 22-04-2025 | 16:42 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2024 | |||||
| 19-06-2024 | 16:41 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
| 19-06-2024 | 16:41 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 19-06-2024 | 16:41 | 480 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 19-06-2024 | 16:41 | 414 | 5.*.47 | 1 | Gordel beschadigd |
| 19-06-2024 | 16:41 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 19-06-2024 | 16:41 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 19-06-2024 | 16:41 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 19-06-2024 | 16:41 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 19-06-2024 | 16:41 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
2023 | |||||
| 16-05-2023 | 16:31 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 16-05-2023 | 16:31 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 16-05-2023 | 16:31 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 16-05-2023 | 16:31 | 386 | 5.*.42 | 1 | Voorruit ernstig beschadigd in directe gezichtsveld |
| 16-05-2023 | 16:31 | 180 | 5.*.18 | 2 | As of wielgeleidingselement ondeugdelijk bevestigd |
| 16-05-2023 | 16:31 | 178 | 5.*.16 | 2 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 16-05-2023 | 16:31 | 035 | 5.*.3 | 2 | Roestschade dorpel |
2022 | |||||
| 14-06-2022 | 10:49 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 14-06-2022 | 10:49 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 14-06-2022 | 10:49 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 14-06-2022 | 10:49 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 14-06-2022 | 10:49 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 14-06-2022 | 10:49 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 14-06-2022 | 10:49 | 414 | 5.*.47 | 1 | Gordel beschadigd |
2021 | |||||
| 12-05-2021 | 15:44 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 12-05-2021 | 15:44 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 12-05-2021 | 15:44 | 177 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| 12-05-2021 | 15:44 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
2020 | |||||
| 3-06-2020 | 09:04 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
| 3-06-2020 | 09:04 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2019 | |||||
| 23-05-2019 | 08:45 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 23-05-2019 | 08:45 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 65-VRH-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
65-VRH-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 65-VRH-2 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 15-05-2008 | 18 jaar |
| 65-VRH-3 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-05-2008 | 18 jaar |
| 65-VRH-6 | Fiat | Ducato | Open wagen | Onbekend | 09-06-2008 | 18 jaar |
| 65-VRK-6 | Renault | Express | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-06-2008 | 18 jaar |
| 65-VRN-6 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 16.213 | 28-06-2008 | 17,9 jaar |
| 65-VRP-6 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-05-2008 | 18 jaar |
| 65-VRS-6 | Fiat | 230 | Kampeerwagen | Onbekend | 30-05-2008 | 31 jaar |
| 65-VRT-6 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-06-2008 | 18 jaar |
| 65-VRZ-6 | Renault | Express | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-07-2008 | 17,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.920 en/of breedte van 210 cm en/of een gewicht van ± 1.921 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 46.400 | 525 cm | 203 cm | 2.060 kg |
| Peugeot Boxer | € 44.200 | 584 cm | 210 cm | 2.010 kg |
| Opel Movano | € 45.500 | 573 cm | 208 cm | 2.080 kg |
| Citroën Jumper | € 44.900 | 708 cm | 211 cm | 2.110 kg |
| Renault Master | € 46.000 | 578 cm | 209 cm | 2.100 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Transporter | € 45.600 | 563 cm | 201 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Crafter | € 45.600 | 712 cm | 209 cm | 2.090 kg |
| Ford Transit | € 43.400 | 611 cm | 211 cm | 2.110 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 47.100 | 568 cm | 200 cm | 2.080 kg |
| Iveco 35C17 | € 50.900 | - | 203 cm | 1.940 kg |
| Iveco 40C18 | € 45.600 | - | 213 cm | 2.090 kg |
| Iveco 35S13 | € 43.200 | - | 200 cm | 2.090 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 44.600 | - | 201 cm | 1.930 kg |
| Iveco 40C15 | € 50.500 | - | 203 cm | 2.100 kg |
| Iveco 35C15 | € 48.200 | - | 203 cm | 1.980 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 46.100 | - | 200 cm | 1.890 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.600 | - | 200 cm | 1.960 kg |
| Lancia Voyager | € 49.600 | - | 200 cm | 2.110 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Fiat DucatoGoogle op afbeeldingen van de Fiat Ducato
Google op reviews van de Fiat Ducato
Fiat Ducato Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Fiat Ducato nieuws
Fiat Ducato nieuws
Autovisie.nl
Alles over Fiat Ducato
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/fiat/ducato/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.