BX-TG-78
Er rijden momenteel 162 DAF FA CF85's rond in Nederland. Deze FA CF85 komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 mei 2022, dus sinds 4 jaren en 5 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF FA CF85 open wagen rijden er nog 105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2006 en april 2013. De nieuwwaarde van deze DAF FA CF85 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 oktober 2010. Het voertuig was toen 3 jaren, 6 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle DAF FA CF85 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF FA CF85 | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | FA CF85 |
| Lengte | 7,90 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 300 kW (408 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 maart 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 2 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 mei 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 oktober 2010. Het voertuig was toen 3 jaren, 6 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.760 kg |
| Massa rijklaar | 8.860 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 8860 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 9.140 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 7.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-TG-78 | 12-05-2026 | 14:12 | periodieke controle | 12-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BX-TG-78 | 15-09-2025 | 16:32 | periodieke controle | 15-09-2027 | Nee |
| BX-TG-78 | 15-11-2024 | 11:53 | periodieke controle | 15-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BX-TG-78 | 3-10-2023 | 13:44 | periodieke controle | 3-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BX-TG-78 | 2-10-2023 | 09:24 | periodieke controle | 2-10-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BX-TG-78 | 2-10-2023 | 09:16 | manipulatie tacho | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BX-TG-78 | 7-09-2022 | 14:19 | periodieke controle | 7-09-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BX-TG-78 | 27-07-2021 | 13:58 | periodieke controle | 2-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BX-TG-78 | 27-07-2021 | 13:57 | periodieke controle | 27-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BX-TG-78 | 22-07-2020 | 16:31 | periodieke controle | 2-08-2021 | Nee |
| BX-TG-78 | 21-07-2020 | 13:16 | periodieke controle | 2-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BX-TG-78 | 17-07-2019 | 14:48 | periodieke controle | 17-07-2021 | Nee |
| BX-TG-78 | 17-07-2019 | 14:41 | periodieke controle | 2-08-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 12-05-2026 | 14:12 | 082 | 5.*.9 | 1 | Onderdeel brandstofsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 12-05-2026 | 14:12 | 200 | 5.*.26 | 1 | Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
2024 | |||||
| 15-11-2024 | 11:53 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 15-11-2024 | 11:53 | 587 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht ondeugdelijk bevestigd |
| 15-11-2024 | 11:53 | 421 | 5.*.47 | 1 | Oprolmechanisme gordel werkt niet |
| 15-11-2024 | 11:53 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 15-11-2024 | 11:53 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2023 | |||||
| 3-10-2023 | 13:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 3-10-2023 | 13:44 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 3-10-2023 | 13:44 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 3-10-2023 | 13:44 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 3-10-2023 | 13:44 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 3-10-2023 | 13:44 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 2-10-2023 | 09:16 | 939 | 1 | Onderbreking stroomvoorziening meer dan 5 minuten | |
2022 | |||||
| 7-09-2022 | 14:19 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 27-07-2021 | 13:58 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 21-07-2020 | 13:16 | 332 | 5.*.35 | 1 | Meerkringsbeveiligingsventiel werkt niet goed |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-TG-78 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BX-TG-78 | 10-07-2017 | Tachograaf | DTCO 1381 |
Vergeet ook niet alle DAF FA CF85 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BX-TG-78 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BX-TG-78
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BX-TG-71 | MAN | TGM | Geconditioneerd voertuig | Onbekend | 30-09-2010 | 15,7 jaar |
| BX-TG-73 | Scania | T 164LA4X2NB75115 | Opleggertrekker | Onbekend | 30-09-2010 | 23,5 jaar |
| BX-TG-74 | DAF | FA LF45 | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-09-2010 | 15,7 jaar |
| BX-TG-76 | DAF | FA LF45 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 27-10-2010 | 15,6 jaar |
| BX-TG-78 | DAF | FA CF85 | Open wagen | Onbekend | 14-10-2010 | 19,2 jaar |
| BX-TG-79 | Mercedes-Benz | Actros | Opleggertrekker | Onbekend | 30-09-2010 | 15,7 jaar |
| BX-TV-78 | Vdl Berkhof | Ambassador 200 | Bus | Onbekend | 08-12-2010 | 15,5 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.