BR-LD-07
Er rijden momenteel 74 DAF AE85XC's rond in Nederland. Deze AE85XC komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 7 maanden en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze DAF Ae85xc afneembare bovenbouw rijden er nog 74 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1998 en augustus 2007. De nieuwwaarde van deze DAF Ae85xc is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF AE85XC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Ae85xc | 2005
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Ae85xc |
| Lengte | 6,70 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | afneembare bovenbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 250 kW (340 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12580cc (12,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 oktober 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 7 maanden en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.880 kg |
| Massa rijklaar | 9.980 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 9980 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 10.520 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 20.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 20.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BR-LD-07 | 20-10-2021 | 08:51 | periodieke controle | 25-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BR-LD-07 | 14-10-2020 | 14:20 | periodieke controle | 25-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BR-LD-07 | 7-10-2020 | 11:30 | inbouw | 7-10-2022 | Nee |
| BR-LD-07 | 17-10-2019 | 13:58 | periodieke controle | 25-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
| BR-LD-07 | 17-10-2019 | 11:02 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| BR-LD-07 | 28-08-2019 | 16:40 | periodieke controle | 28-08-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 20-10-2021 | 08:51 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 20-10-2021 | 08:51 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 20-10-2021 | 08:51 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 14-10-2020 | 14:20 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
| 14-10-2020 | 14:20 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 14-10-2020 | 14:20 | 333 | 5.*.35 | 1 | Ontwateringsventiel op reservoir werkt niet goed |
2019 | |||||
| 17-10-2019 | 13:58 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 17-10-2019 | 13:58 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 17-10-2019 | 11:02 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BR-LD-07 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BR-LD-07 | 15-09-2017 | Tachograaf | KIENZLE 1324 | ||
| BR-LD-07 | 7-10-2020 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF AE85XC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BR-LD-07 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BR-LD-07
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BR-LD-06 | DAF | AE85XC | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 19-10-2005 | 20,6 jaar |
| BR-LD-07 | DAF | AE85XC | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 19-10-2005 | 20,6 jaar |
| BR-LD-09 | DAF | AS85XC | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 26-10-2005 | 20,6 jaar |
| BR-LF-07 | Mercedes-Benz | 934.03 | Opleggertrekker | Onbekend | 11-10-2005 | 20,6 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 670 x 250 cm een gewicht van ± 9.880 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Scania S660 | 667 cm | 255 cm | 9.920 kg |
| Scania R580 | 667 cm | 255 cm | 10.010 kg |
| Scania S650 | 663 cm | 255 cm | 9.940 kg |
| Scania R660 | 665 cm | 255 cm | 9.770 kg |
| Scania S770 | 680 cm | 255 cm | 9.930 kg |
| Scania R650 | 677 cm | 255 cm | 10.040 kg |
| Scania S580 | 667 cm | 255 cm | 9.850 kg |
| Scania R500 | 662 cm | 255 cm | 9.450 kg |
| Scania P360 | 671 cm | 254 cm | 10.760 kg |
| Scania R730 | 669 cm | 255 cm | 9.960 kg |
| Scania G410 | 666 cm | 255 cm | 9.980 kg |
| Scania R560 | 663 cm | 255 cm | 10.440 kg |
| Scania G500 | 660 cm | 255 cm | 10.660 kg |
| Volvo FH | 662 cm | 255 cm | 9.400 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.