BL-HG-56
Er rijden momenteel 71 DAF AE47XSsen rond in Nederland. Deze AE47XS komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 10 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 mei 2026, dus sinds 20 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze DAF Ae47xs gesloten opbouw rijden er nog 71 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 1996 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze DAF Ae47xs is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF AE47XS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Ae47xs | 2001
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Ae47xs |
| Lengte | 10,48 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 283 kW (385 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 juli 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 10 maanden en 12 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 9 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 11.590 kg |
| Massa rijklaar | 11.690 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 11690 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 6.510 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 18.200 kg |
| Technische max massa voertuig | 18.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 6.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 6.700 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 11.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 / EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BL-HG-56 | 16-04-2026 | 10:27 | periodieke controle | 9-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| BL-HG-56 | 26-06-2025 | 15:28 | periodieke controle | 26-06-2027 | Nee |
| BL-HG-56 | 9-05-2025 | 15:46 | periodieke controle | 9-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BL-HG-56 | 16-04-2024 | 14:18 | periodieke controle | 25-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BL-HG-56 | 13-04-2023 | 11:31 | periodieke controle | 25-04-2024 | Nee |
| BL-HG-56 | 25-04-2022 | 10:08 | periodieke controle | 25-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BL-HG-56 | 21-04-2021 | 09:13 | periodieke controle | 21-04-2022 | Nee |
| BL-HG-56 | 11-02-2020 | 16:29 | periodieke controle | 11-02-2021 | Nee |
| BL-HG-56 | 3-12-2018 | 16:02 | periodieke controle | 3-12-2019 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 16-04-2026 | 10:27 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 16-04-2026 | 10:27 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 16-04-2026 | 10:27 | 052 | 5.*.3 | 1 | Hulpbalk gescheurd |
2025 | |||||
| 9-05-2025 | 15:46 | 203 | 5.*.27 | 3 | Band beschadigd |
| 9-05-2025 | 15:46 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
2024 | |||||
| 16-04-2024 | 14:18 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 16-04-2024 | 14:18 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 16-04-2024 | 14:18 | 421 | 5.*.47 | 1 | Oprolmechanisme gordel werkt niet |
2022 | |||||
| 25-04-2022 | 10:08 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2018 | |||||
| 3-12-2018 | 16:02 | 203 | 5.*.27 | 6 | Band beschadigd |
| 3-12-2018 | 16:02 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BL-HG-56 | 7-08-2015 | Tachograaf | KIENZLE |
Vergeet ook niet alle DAF AE47XS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BL-HG-56 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BL-HG-56
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BL-HG-50 | DAF | AE 65 NC | Brandweerwagen | Onbekend | 19-07-2001 | 24,9 jaar |
| BL-HG-53 | A.m. General | Hummer | Open wagen | Onbekend | 19-07-2001 | 31,2 jaar |
| BL-HG-55 | Mercedes-Benz | 970.21 | Veewagen | Onbekend | 18-07-2001 | 24,9 jaar |
| BL-HG-56 | DAF | AE47XS | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-07-2001 | 24,9 jaar |
| BL-HG-59 | MAN | L73 | Veewagen | Onbekend | 19-07-2001 | 24,9 jaar |
| BL-HL-56 | DAF | AE45BF | Veewagen | Onbekend | 27-07-2001 | 24,9 jaar |
| BL-HR-56 | Volvo | FH12-62RLl-80S | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 27-09-2001 | 24,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 1.048 x 255 cm een gewicht van ± 11.590 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| MAN TGX | 1044 cm | 255 cm | 11.870 kg |
| Scania R410 | 1055 cm | 255 cm | 11.760 kg |
| Mercedes-Benz Actros | 1055 cm | 255 cm | 11.820 kg |
| Mercedes-Benz Antos | 1053 cm | 260 cm | 12.610 kg |
| Renault T | 1040 cm | 255 cm | 11.810 kg |
| Scania P320 | 1045 cm | 254 cm | 12.080 kg |
| Volvo FM | 1048 cm | 259 cm | 11.450 kg |
| Volvo FM7-42R-71S | 1041 cm | 254 cm | 11.650 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.