BN-SH-16
Er rijden momenteel 176 DAF AE45CF's rond in Nederland. Deze AE45CF komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 februari 2025, dus sinds 1 jaar, 3 maanden en 3 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze DAF Ae45cf gesloten opbouw rijden er nog 172 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2001 en september 2007. De nieuwwaarde van deze DAF Ae45cf is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF AE45CF voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Ae45cf | 2003
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Ae45cf |
| Lengte | 8,05 m |
| Breedte | 2,40 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 134 kW (182 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 mei 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren en 12 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 februari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 3 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 18 april 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 6.320 kg |
| Massa rijklaar | 6.420 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 6420 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 5.570 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 11.990 kg |
| Technische max massa voertuig | 11.990 kg |
| Maximum massa samenstelling | 22.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 4.480 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 4.480 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 8.040 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 8.040 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk tussen 1e veerh. en vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BN-SH-16 | 18-04-2025 | 14:12 | periodieke controle | 18-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BN-SH-16 | 18-08-2022 | 16:55 | periodieke controle | 26-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BN-SH-16 | 16-08-2021 | 16:46 | periodieke controle | 26-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BN-SH-16 | 19-08-2020 | 12:44 | periodieke controle | 26-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BN-SH-16 | 7-08-2019 | 13:59 | periodieke controle | 26-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 18-04-2025 | 14:12 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 18-08-2022 | 16:55 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 18-08-2022 | 16:55 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 18-08-2022 | 16:55 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2021 | |||||
| 16-08-2021 | 16:46 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 16-08-2021 | 16:46 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 16-08-2021 | 16:46 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
2020 | |||||
| 19-08-2020 | 12:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 7-08-2019 | 13:59 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BN-SH-16 | 21-08-2015 | Tachograaf | KIENZLE 1324 |
Vergeet ook niet alle DAF AE45CF voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BN-SH-16 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BN-SH-16
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BN-SH-16 | DAF | AE45CF | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-05-2003 | 23 jaar |
| BN-SH-18 | Volkswagen | LT | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-05-2003 | 23 jaar |
| BN-SJ-16 | DAF | AD85XC | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 15-05-2003 | 23 jaar |
| BN-SX-16 | DAF | AE45BF | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 03-06-2003 | 23 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 805 x 240 cm een gewicht van ± 6.320 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo FL612-42R-11T | 812 cm | 244 cm | 5.830 kg |
| Iveco 120EL | 805 cm | 243 cm | 6.490 kg |
| MAN TGL | 803 cm | 248 cm | 6.170 kg |
| Volvo FL | 802 cm | 247 cm | 6.940 kg |
| Renault D | 806 cm | 248 cm | 6.170 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.