77-RH-DB
Er rijden momenteel 5.294 Mercedes-Benz 350's rond in Nederland. Deze grijze 350 komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 juli 2015, dus sinds 10 jaren, 10 maanden en 1 dag. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SL 350 cabriolet rijden er in dezelfde variant (S467K0) nog 267 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2002 en juni 2007. De nieuwwaarde ligt tussen de € 112.316 en € 135.981, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 125.326 uitkomt. De nieuwwaarde van deze SL 350 bedraagt € 130.229 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz SL 350 € 4.903 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SL 350 | 2005
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SL 350 |
| Lengte | 4,53 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 130.229 |
| Bruto BPM | € 34.199 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 180 kW (245 pk) |
| Continue vermogen | 180 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 112973 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3724cc (3,7 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 juli 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 10 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.670 kg |
| Massa rijklaar | 1.770 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 280 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.050 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.050 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 965 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 965 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 1.125 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 1.125 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,56 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,56 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant S467K0 | |
| Uitvoering SBAAA200 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*98/14*0169*06 | |
| Plaats chassisnummer r. op dwarsbalk v. r. achterzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 17.5 l/100km (1 liter op 5,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 17.5 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 11.7 l/100km (1 liter op 8,5km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.7 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 281 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2001/100B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-RH-DB | 3-07-2025 | 14:50 | periodieke controle | 3-07-2026 | Nee |
| 77-RH-DB | 13-06-2024 | 11:39 | periodieke controle | 18-06-2025 | Nee |
| 77-RH-DB | 8-06-2023 | 12:09 | periodieke controle | 18-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 77-RH-DB | 2-06-2022 | 13:02 | periodieke controle | 18-06-2023 | Nee |
| 77-RH-DB | 18-06-2021 | 10:53 | periodieke controle | 18-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 77-RH-DB | 12-05-2020 | 10:22 | periodieke controle | 16-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 77-RH-DB | 1-05-2019 | 15:43 | periodieke controle | 16-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 8-06-2023 | 12:09 | 210 | 5.*.27 | 3 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2021 | |||||
| 18-06-2021 | 10:53 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2020 | |||||
| 12-05-2020 | 10:22 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 350 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 77-RH-DB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
77-RH-DB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 77-RB-DB | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 20-01-2005 | 21,4 jaar | |
| 77-RH-DB | Mercedes-Benz | 350 | Cabriolet | € 130.229 | 25-03-2005 | 21,2 jaar | |
| 77-RH-DF | Volkswagen | Touran | Stationwagen | Onbekend | 31-03-2005 | 21,2 jaar | |
| 77-RH-DN | Alfa Romeo | Spider | Cabriolet | Onbekend | 25-03-2005 | 30,2 jaar | |
| 77-RH-DV | Nissan | Almera Tino | MPV | Onbekend | 30-03-2005 | 21,2 jaar | |
| 77-RJ-DB | BMW | 3-Serie | Sedan | € 40.340 | 19-04-2005 | 21,1 jaar | |
| 77-RP-DB | Seat | Toledo | MPV | Onbekend | 30-06-2005 | 20,9 jaar | |
| 77-RS-DB | Citroën | Berlingo | Stationwagen | € 19.835 | 26-08-2005 | 20,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 125.326 en/of lengte van 453 cm en/of een gewicht van ± 1.670 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Jaguar F-Type | € 127.100 | 448 cm | 192 cm | 1.680 kg |
| Audi RS Q3 | € 123.900 | 453 cm | 185 cm | 1.690 kg |
| BMW M3 | € 126.100 | 462 cm | 182 cm | 1.810 kg |
| BMW M2 | € 134.100 | 458 cm | 189 cm | 1.700 kg |
| Land Rover Jaguar F-type | € 122.400 | 447 cm | 192 cm | 1.630 kg |
| Lexus SC 430 | € 114.300 | 453 cm | 183 cm | 1.720 kg |
| Audi RS3 | € 116.900 | 454 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| Maserati Coupé | € 128.400 | 452 cm | - | 1.670 kg |
| Cadillac XLR | € 130.100 | 451 cm | 184 cm | 1.620 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.