T-59-HLG
Er rijden momenteel 510 Giant D332SWt X-tra's rond in Nederland. Deze D332SWt X-tra komt uit het jaar 2017 en is nu 8 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 mei 2026, dus sinds 20 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Giant D 332SWt X-tra rijden er nog 10 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2010 en juni 2019. De nieuwwaarde van deze Giant D 332SWt X-tra is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 april 2026. Het voertuig was toen 8 jaren, 9 maanden en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Giant D332SWt X-tra voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Giant D 332SWt X-tra | 2017
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Giant |
| Handelsbenaming | D 332SWt X-tra |
| Lengte | 3,01 m |
| Breedte | 1,23 m |
| Hoogte | 2,30 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 24 kW (33 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1123cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2017 |
| Leeftijd | 8 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 april 2026. Het voertuig was toen 8 jaren, 9 maanden en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 1.755 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 2.900 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.450 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 1.450 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 0,86 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type SW | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 97/68DA*2006/105KA |
Vergeet ook niet alle Giant D332SWt X-tra voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-59-HLG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-59-HLG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-51-HLG | Caterpillar | M314 | 11-05-2026 | Nieuw |
| T-52-HLG | Kioti | Bbpc | 04-05-2026 | Nieuw |
| T-53-HLG | Schaffer | 9640 T | 13-05-2026 | Nieuw |
| T-54-HLG | Schafer | 2428 | 12-05-2026 | Nieuw |
| T-56-HLG | Schaffer | 3650 | 04-05-2026 | Nieuw |
| T-57-HLG | Schaffer | 2630 | 19-05-2026 | Nieuw |
| T-59-HLB | TYM | T255 | 28-04-2026 | Nieuw |
| T-59-HLG | Giant | D332SWt X-tra | 29-04-2026 | 8,9 jaar |
| T-59-HLH | New Holland | T5.100 | 01-05-2026 | Nieuw |
| T-59-HLJ | John Deere | W 330 | 01-05-2026 | 10,9 jaar |
| T-59-HLK | Volvo BM | Volvo BM | 05-05-2026 | 60,9 jaar |
| T-59-HLL | Kioti | DK6020H | 08-05-2026 | Nieuw |
| T-59-HLR | Claas | Jaguar 860 | 18-05-2026 | Nieuw |
| T-59-HLT | Fendt | 415 Vario | 15-05-2026 | 13,4 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 301 x 123 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Knikmops 130 | 304 cm | 123 cm | - |
| Knikmops KM100 | 294 cm | 118 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.