T-59-HLR
Er rijden momenteel 68 Claas Jaguar 860's rond in Nederland. Deze Jaguar 860 komt uit het jaar 2026 en is nu 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Claas Jaguar 860 rijden er nog 6 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1994 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Claas Jaguar 860 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Claas Jaguar 860 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Claas Jaguar 860 | 2026
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Claas |
| Handelsbenaming | Jaguar 860 |
| Lengte | 7,28 m |
| Breedte | 3,26 m |
| Hoogte | 3,99 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 390 kW (530 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 15600cc (15,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2026 |
| Leeftijd | 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 13.002 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 19.200 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 13.200 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 7.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,90 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 2,44 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type 500 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 2016/1628*2016/1628EV6/D |
Vergeet ook niet alle Claas Jaguar 860 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-59-HLR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-59-HLR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-50-HLR | Valtra | N123 | 12-05-2026 | 10,5 jaar |
| T-52-HLR | Kramer | KT 407 | 12-05-2026 | 7,1 jaar |
| T-53-HLR | Kubota | B2-231 | 13-05-2026 | Nieuw |
| T-54-HLR | Kramer | KT 276 | 12-05-2026 | 7,9 jaar |
| T-59-HLB | TYM | T255 | 28-04-2026 | Nieuw |
| T-59-HLG | Giant | D332SWt X-tra | 29-04-2026 | 8,9 jaar |
| T-59-HLH | New Holland | T5.100 | 01-05-2026 | Nieuw |
| T-59-HLJ | John Deere | W 330 | 01-05-2026 | 10,9 jaar |
| T-59-HLK | Volvo BM | Volvo BM | 05-05-2026 | 60,9 jaar |
| T-59-HLL | Kioti | DK6020H | 08-05-2026 | Nieuw |
| T-59-HLR | Claas | Jaguar 860 | 18-05-2026 | Nieuw |
| T-59-HLT | Fendt | 415 Vario | 15-05-2026 | 13,4 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.