T-70-DVZ
Er rijden momenteel 99 Claas 520's rond in Nederland. Deze 520 komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 juli 2022, dus sinds 3 jaren, 10 maanden en 21 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Claas Lexion 520 rijden er nog 8 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2007 en maart 2024. De nieuwwaarde van deze Claas Lexion 520 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 juli 2022. Het voertuig was toen 15 jaren en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Claas 520 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Claas Lexion 520 | 2007
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Claas |
| Handelsbenaming | Lexion 520 |
| Lengte | 9,14 m |
| Breedte | 3,30 m |
| Hoogte | 3,90 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 191 kW (260 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 6600cc (6,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 juli 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 10 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 juli 2022. Het voertuig was toen 15 jaren en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 13.931 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 16.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 11.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 7.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,74 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type 583 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Claas 520 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-70-DVZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-70-DVZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-70-DVB | Deutz-Fahr | 3050 | 14-10-2022 | 3,6 jaar |
| T-70-DVD | Massey Ferguson | 3085 | 30-05-2022 | 38,9 jaar |
| T-70-DVF | New Holland | T6.180 DC | 06-10-2022 | 3,6 jaar |
| T-70-DVG | Fendt | Farmer 304 LS | 31-05-2022 | 45,9 jaar |
| T-70-DVH | Massey Ferguson | 35X | 01-06-2022 | 62,9 jaar |
| T-70-DVJ | Massey Ferguson | 3625 | 01-06-2022 | 16,9 jaar |
| T-70-DVK | Knikmops | KM140 | 02-06-2022 | 4 jaar |
| T-70-DVL | Massey Ferguson | 135 | 03-06-2022 | 55,9 jaar |
| T-70-DVN | Deutz-Fahr | DX4.30 | 07-06-2022 | 39,9 jaar |
| T-70-DVP | Vst Tillers Tractors Ltd. | Vst Fieldtrac 918 D | 02-09-2022 | 3,7 jaar |
| T-70-DVR | JCB | 540-180 | 10-06-2022 | 4 jaar |
| T-70-DVV | John Deere | 955 | 14-06-2022 | 28,9 jaar |
| T-70-DVX | John Deere | 6120M | 26-07-2022 | 3,8 jaar |
| T-70-DVZ | Claas | 520 | 04-07-2022 | 18,9 jaar |
| T-71-DVZ | Terberg | YT182 | 16-06-2022 | 12,9 jaar |
| T-72-DVZ | Steyr | 540 | 16-06-2022 | 56,9 jaar |
| T-73-DVZ | Deutz-Fahr | 5105 | 02-08-2022 | 3,8 jaar |
| T-75-DVZ | Polaris | Ranger Diesel | 16-06-2022 | 3,9 jaar |
| T-76-DVZ | Polaris | Ranger Diesel | 16-06-2022 | 3,9 jaar |
| T-77-DVZ | Polaris | Ranger Diesel | 16-06-2022 | 3,9 jaar |
| T-78-DVZ | Polaris | Ranger Diesel | 16-06-2022 | 3,9 jaar |
| T-79-DVZ | Polaris | Ranger Diesel | 16-06-2022 | 3,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.