TBV-98-S
Er rijden momenteel 233 Ahlmann AZ 95's rond in Nederland. Deze AZ 95 komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 maart 2023, dus sinds 3 jaren, 2 maanden en 10 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Ahlmann AZ 95 rijden er nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2010 en september 2022. De nieuwwaarde van deze Ahlmann AZ 95 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 februari 2021. Het voertuig was toen 8 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Ahlmann AZ 95 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ahlmann AZ 95 | 2012
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Ahlmann |
| Handelsbenaming | AZ 95 |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,95 m |
| Hoogte | 3,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 3300cc (3,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 maart 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 2 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 februari 2021. Het voertuig was toen 8 jaren, 7 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 6.250 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 7.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 5.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 5.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,95 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Ahlmann AZ 95 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van TBV-98-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
TBV-98-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| TBV-90-S | Claas | Arion 510 | 02-02-2021 | 6,9 jaar |
| TBV-91-S | Kubota | L1-245 | 02-02-2021 | 20,9 jaar |
| TBV-92-S | Massey Ferguson | 5435 | 02-02-2021 | 20,9 jaar |
| TBV-93-S | Claas | Arion 530 | 02-02-2021 | 11,9 jaar |
| TBV-94-S | Massey Ferguson | 5445 | 02-02-2021 | 21,9 jaar |
| TBV-95-S | Deutz-Fahr | 5085 D | 02-02-2021 | 8,9 jaar |
| TBV-97-S | Deutz-Fahr | D6206 | 02-02-2021 | 49,9 jaar |
| TBV-98-B | Allgaier | AP17 | 01-02-2021 | 74 jaar |
| TBV-98-D | Claas | Jaguar 940 | 01-02-2021 | 5,9 jaar |
| TBV-98-F | Ferguson | Tef 20 | 01-02-2021 | 73 jaar |
| TBV-98-G | Atlas | 35 | 01-02-2021 | 17,9 jaar |
| TBV-98-H | New Holland | TN75V | 01-02-2021 | 18,9 jaar |
| TBV-98-J | Liebherr | A918 Litronic | 01-02-2021 | 8,9 jaar |
| TBV-98-K | Fendt | 305 | 01-02-2021 | 33,9 jaar |
| TBV-98-L | John Deere | Gator 4X2 | 02-02-2021 | 12,9 jaar |
| TBV-98-N | Steyr | 9100 M | 02-02-2021 | 20,9 jaar |
| TBV-98-P | Ferguson | FE 35 | 02-02-2021 | 69 jaar |
| TBV-98-R | Hanomag | Perfekt 401 E | 02-02-2021 | 62,9 jaar |
| TBV-98-S | Ahlmann | AZ 95 | 02-02-2021 | 13,9 jaar |
| TBV-98-V | Massey Ferguson | 5435 | 02-02-2021 | 14,9 jaar |
| TBV-98-X | International | 844 S | 02-02-2021 | 38,9 jaar |
| TBV-98-Z | Valtra | N154 | 02-02-2021 | 9,9 jaar |
| TBV-99-S | John Deere | 6120M | 02-02-2021 | 5,3 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 463 x 195 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Manitou M 30-4 | 473 cm | 205 cm | - |
| Manitou Smart | 468 cm | 199 cm | - |
| Volvo L35GT | 468 cm | 196 cm | - |
| Ravo 540 | 473 cm | 190 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.