OR-24-VR
Er rijden momenteel 371 Broshuis MFCC's rond in Nederland. Deze MFCC komt uit het jaar 2019 en is nu 7 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Broshuis Mfcc containercarrier rijden er in dezelfde variant (L2C) nog 55 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2019 en augustus 2021. De nieuwwaarde van deze Broshuis Mfcc is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Broshuis MFCC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis Mfcc | 2019
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | Mfcc |
| Breedte | 2,50 m |
| Hoogte | 1,30 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | containercarrier |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 2019 |
| Leeftijd | 7 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 april 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 1 maand en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 2 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 5.080 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 43.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 43.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 43.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type MFCC-HD | |
| Variant L2C | |
| Uitvoering 160090AF0R1L1SPJXX00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*1366*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OR-24-VR | 3-04-2026 | 16:29 | periodieke controle | 2-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| OR-24-VR | 4-04-2025 | 15:03 | periodieke controle | 2-05-2026 | Nee |
| OR-24-VR | 2-05-2024 | 15:53 | periodieke controle | 2-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OR-24-VR | 7-04-2023 | 15:57 | periodieke controle | 18-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OR-24-VR | 15-04-2022 | 13:42 | periodieke controle | 18-04-2023 | Nee |
| OR-24-VR | 9-04-2021 | 16:22 | periodieke controle | 18-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OR-24-VR | 6-04-2020 | 09:13 | periodieke controle | 18-04-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 3-04-2026 | 16:29 | 431 | 5.*.48 | 1 | Opspatafscherming ontbreekt |
2024 | |||||
| 2-05-2024 | 15:53 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 2-05-2024 | 15:53 | 542 | 5.*.55 | 1 | Retroreflector vertoont gebrek |
2023 | |||||
| 7-04-2023 | 15:57 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
2021 | |||||
| 9-04-2021 | 16:22 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 9-04-2021 | 16:22 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Broshuis MFCC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OR-24-VR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OR-24-VR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OR-21-VR | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 27-03-2019 | 7,2 jaar | |
| OR-23-VR | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 27-03-2019 | 7,2 jaar | |
| OR-24-VB | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 14-03-2019 | 7,2 jaar | |
| OR-24-VD | Krone | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 06-03-2019 | 7,2 jaar | |
| OR-24-VF | Schmitz Cargobull | Huifopbouw | ? | 29-03-2019 | 7,2 jaar | |
| OR-24-VH | LAG | O-3-39 | Tankwagen | ? | 08-03-2019 | 20,4 jaar |
| OR-24-VJ | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 19-03-2019 | 7,2 jaar | |
| OR-24-VK | Schmitz Cargobull | Gesloten opbouw | ? | 20-03-2019 | 7,2 jaar | |
| OR-24-VL | Kögel | SN 24 | Huifopbouw | ? | 19-03-2019 | 7,2 jaar |
| OR-24-VN | Web Trailer | Huifopbouw | ? | 19-03-2019 | 7,2 jaar | |
| OR-24-VP | D-tec | FV2006 | Tankwagen | ? | 09-04-2019 | 7,1 jaar |
| OR-24-VR | Broshuis | MFCC | Containercarrier | ? | 18-04-2019 | 7,1 jaar |
| OR-24-VS | Van Hool | 3-assige Oplegger | Containercarrier | ? | 06-04-2019 | 7,1 jaar |
| OR-24-VT | Stas | S300CX | Kipper | ? | 27-03-2019 | 7,2 jaar |
| OR-24-VX | Broshuis | MFCC | Containercarrier | ? | 18-04-2019 | 7,1 jaar |
| OR-24-VY | Schmitz Cargobull | Huifopbouw | ? | 08-05-2019 | 7,1 jaar | |
| OR-24-VZ | Krone | Containercarrier | ? | 05-04-2019 | 7,1 jaar | |
| OR-25-VR | Trax | Tr'ax | Kipper | ? | 21-03-2019 | 34,2 jaar |
| OR-26-VR | Web Trailer | Huifopbouw | ? | 04-04-2019 | 7,1 jaar | |
| OR-27-VR | Kögel | SN 24 | Huifopbouw | ? | 16-05-2019 | 7 jaar |
| OR-28-VR | Kögel | SN 24 | Huifopbouw | ? | 14-05-2019 | 7 jaar |
| OR-29-VR | Kögel | SN 24 | Huifopbouw | ? | 24-05-2019 | 7 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 250 cm een gewicht van ± 5.080 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| D-tec Flexitrailer | 951 cm | 247 cm | 5.150 kg |
| D-tec Portmaster | 1155 cm | 247 cm | 4.730 kg |
| Kassbohrer Multicont | 1297 cm | 253 cm | 4.660 kg |
| Pacton T3-010 | - | 247 cm | 5.380 kg |
| Van Der Peet Kolibri | 1232 cm | 255 cm | 5.540 kg |
| D-tec FT-43-03V | 955 cm | 248 cm | 5.290 kg |
| Kögel Port 40 Simplex | 1145 cm | 255 cm | 5.390 kg |
| Schmitz Gotha Scf 24 G | 1274 cm | 253 cm | 5.570 kg |
| D-tec Combitrailer S-line Ct-R31-s | 877 cm | 247 cm | 4.580 kg |
| Krone SD | 1200 cm | 248 cm | 5.350 kg |
| Ffb Feldbinder EUT | 1103 cm | 255 cm | 5.590 kg |
| Pacton T3-007 | 1318 cm | 248 cm | 4.750 kg |
| Meierling Msa 27 GI | 1044 cm | 255 cm | 5.250 kg |
| Knapen K800 | 1311 cm | 255 cm | 5.010 kg |
| A&D N-V | 1240 cm | 255 cm | 5.540 kg |
| Nooteboom FT-43-03V | 75 cm | 247 cm | 5.360 kg |
| Kassbohrer Silolegend | 1054 cm | 255 cm | 5.030 kg |
| Pacton Trailers Flex XL | - | 247 cm | 5.360 kg |
| Krone Sdc 27 | 1203 cm | 252 cm | 5.410 kg |
| Groenewegen 45CC-16-27TUn | 1345 cm | 246 cm | 4.920 kg |
| Renders-has FCCA08EY | - | 255 cm | 5.250 kg |
| Groenewegen 40CC-16-27TUn | 1259 cm | 255 cm | 5.280 kg |
| LAG O-3-cc A9 | 1166 cm | 255 cm | 5.180 kg |
| Wielton NS3P | 1243 cm | 255 cm | 5.130 kg |
| Kögel Port 45 | 1239 cm | 254 cm | 5.150 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.