OK-57-LD
Er rijden momenteel 311 Broshuis 3AOu's rond in Nederland. Deze 3AOu komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 april 2020, dus sinds 6 jaren, 1 maand en 3 dagen.
Van deze Broshuis 3 Aou-48/1 open wagen rijden er nog 167 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1970 en februari 2026. De nieuwwaarde van deze Broshuis 3 Aou-48/1 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis 3 Aou-48/1 | 2008
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | 3 Aou-48/1 |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 april 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 1 maand en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 augustus 2026. Het voertuig moet over 3 maanden gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 14.700 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 52.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 52.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 52.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OK-57-LD | 8-08-2025 | 14:29 | periodieke controle | 23-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| OK-57-LD | 23-08-2024 | 16:35 | periodieke controle | 23-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OK-57-LD | 21-07-2023 | 10:42 | periodieke controle | 21-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OK-57-LD | 10-05-2022 | 11:12 | periodieke controle | 10-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OK-57-LD | 18-03-2021 | 09:23 | periodieke controle | 23-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OK-57-LD | 23-04-2020 | 13:59 | periodieke controle | 23-04-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 8-08-2025 | 14:29 | 052 | 5.*.3 | 2 | Hulpbalk gescheurd |
| 8-08-2025 | 14:29 | 234 | 5.*.28 | 3 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 8-08-2025 | 14:29 | 438 | 5.*.49 | 1 | Functieverlies van stootbalk/ -bevestiging |
2024 | |||||
| 23-08-2024 | 16:35 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 23-08-2024 | 16:35 | 440 | 5.*.49 | 2 | Stootbalk ondeugdelijk |
| 23-08-2024 | 16:35 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 23-08-2024 | 16:35 | 051 | 5.*.3 | 1 | Hoofdbalk gescheurd |
| 23-08-2024 | 16:35 | 030 | 5.*.1 | 1 | Kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaar |
2023 | |||||
| 21-07-2023 | 10:42 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 21-07-2023 | 10:42 | 589 | 5.*.55 | 4 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 10-05-2022 | 11:12 | 429 | 5.*.48 | 1 | Wiel of band niet goed afgeschermd |
| 10-05-2022 | 11:12 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 10-05-2022 | 11:12 | 353 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
| 10-05-2022 | 11:12 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
| 10-05-2022 | 11:12 | 544 | 5.*.61 | 2 | Retroreflector niet juist aangebracht |
| 10-05-2022 | 11:12 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 18-03-2021 | 09:23 | 179 | 5.*.18 | 1 | As of wielgeleidingselement ondeugdelijk |
| 18-03-2021 | 09:23 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 18-03-2021 | 09:23 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 18-03-2021 | 09:23 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Broshuis 3AOu voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OK-57-LD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OK-57-LD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OK-50-LD | Groenewegen | DRO-12-10 B | Open wagen | ? | 22-05-2008 | 18 jaar |
| OK-51-LD | Groenewegen | DRO-12-10 B | Open wagen | ? | 22-05-2008 | 18 jaar |
| OK-53-LD | Groenewegen | DRO-14-18 B | Open wagen | ? | 22-05-2008 | 18 jaar |
| OK-54-LD | Groenewegen | ROZ-15-27 PCB | Geconditioneerd voertuig | ? | 22-05-2008 | 18 jaar |
| OK-56-LD | Tracon Trailers | To.s 1520 | Open wagen | ? | 23-05-2008 | 18 jaar |
| OK-57-LB | VMA | FV2006 | Tankwagen | ? | 23-06-2008 | 17,9 jaar |
| OK-57-LD | Broshuis | 3AOu | Open wagen | ? | 23-05-2008 | 18 jaar |
| OK-57-LG | ATM | Oka 17-27 | Kipper | ? | 26-05-2008 | 18 jaar |
| OK-57-LK | Talson | F 1227 | Geconditioneerd voertuig | ? | 19-06-2008 | 17,9 jaar |
| OK-57-LX | Groenewegen | DRO-12-20 | Geconditioneerd voertuig | ? | 11-06-2008 | 18 jaar |
| OK-57-LZ | Schmitz Gotha | Scf 24 G | Afneembare bovenbouw | ? | 03-07-2008 | 17,9 jaar |
| OK-58-LD | Broshuis | 31N5-eu | Open wagen | ? | 05-06-2008 | 18 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 14.700 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Nooteboom Mcos-48-03V | 1395 cm | 254 cm | 13.550 kg |
| Nooteboom MCO-48-03V | - | 254 cm | 14.770 kg |
| Nooteboom Mcos-58-04V | - | 254 cm | 14.030 kg |
| Koks SP Storage Container 86 | 1294 cm | 254 cm | 14.680 kg |
| Van Hool 3B2021 | 990 cm | 250 cm | 13.570 kg |
| Nooteboom Euro-47-02 | - | 254 cm | 14.980 kg |
| Nooteboom MCO-58-04V | - | 256 cm | 15.070 kg |
| Nooteboom Euro-48-03 | 1615 cm | 263 cm | 15.530 kg |
| Faymonville Multimax | 1340 cm | 253 cm | 14.450 kg |
| Nooteboom Euro-42-02 | - | 254 cm | 14.500 kg |
| Kassbohrer Lowbed | 1358 cm | 255 cm | 13.330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.