44-MG-NB
Er rijden momenteel 293 Yamaha YZF R125's rond in Nederland. Deze YZF R125 komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maart 2024, dus sinds 2 jaren, 2 maanden en 23 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Yzf-r125a rijden er in dezelfde variant (A) nog 106 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2014 en december 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.612 en € 9.346, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.669 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Yzf-r125a bedraagt € 5.498 incl. BTW en BPM, deze Yamaha Yzf-r125a is daardoor € 171 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Yamaha YZF R125 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Yzf-r125a | 2016
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Yzf-r125a |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 120 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 5.498 |
| Bruto BPM | € 578 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 11 kW (15 pk) |
| Continue vermogen | 11 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | E3J4E |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 april 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren, 1 maand en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 maart 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 2 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 132 kg |
| Massa rijklaar | 142 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,34 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RE11 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 02 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2002/24*0697*02 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 97/24*2013/60/EU | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF R125 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 44-MG-NB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
44-MG-NB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 44-MB-NB | Harley-Davidson | Night Rod Special | € 20.695 | 05-05-2012 | 14,1 jaar |
| 44-MD-NB | Aprilia | Tuono | € 17.490 | 22-03-2014 | 12,2 jaar |
| 44-MF-NB | Triumph | Tiger Explorer | € 17.990 | 19-02-2015 | 11,3 jaar |
| 44-MG-NB | Yamaha | YZF R125 | € 5.498 | 01-04-2016 | 10,2 jaar |
| 44-MG-ND | BMW | F 700 | € 11.837 | 01-04-2016 | 10,2 jaar |
| 44-MG-NF | Harley-Davidson | Road King Classic | € 27.200 | 31-03-2016 | 10,2 jaar |
| 44-MG-NG | BMW | F 650 | Onbekend | 30-03-2016 | 24,1 jaar |
| 44-MG-NH | Honda | WW150EX2 | € 2.999 | 31-03-2016 | 10,2 jaar |
| 44-MG-NJ | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 26-07-2016 | 14,1 jaar |
| 44-MG-NK | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-04-2016 | 12,2 jaar |
| 44-MG-NN | BMW | F 800 | € 12.254 | 08-04-2016 | 10,1 jaar |
| 44-MG-NR | Honda | X 4 | Onbekend | 06-04-2016 | 25,7 jaar |
| 44-MG-NS | BMW | R 850 | Onbekend | 19-04-2016 | 22 jaar |
| 44-MG-NT | Yamaha | GPD 125 | € 3.398 | 21-05-2016 | 10 jaar |
| 44-MG-NV | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 08-04-2016 | 17,2 jaar |
| 44-MG-NX | Suzuki | SFV 650 | € 6.999 | 14-04-2016 | 10,1 jaar |
| 44-MG-NZ | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.134 | 14-04-2016 | 10,1 jaar |
| 44-MH-NB | Triumph | Street Triple RS | € 13.000 | 22-04-2017 | 9,1 jaar |
| 44-MJ-NB | Yamaha | MTN850 | € 10.299 | 20-04-2018 | 8,1 jaar |
| 44-MK-NB | Kawasaki | Z800 ABS | € 10.298 | 26-03-2019 | 10,1 jaar |
| 44-ML-NB | Yamaha | YZF R125 | € 4.799 | 08-04-2020 | 12,9 jaar |
| 44-MN-NB | Ducati | 959 Panigale | € 19.290 | 19-12-2020 | 5,4 jaar |
| 44-MP-NB | Suzuki | DL 650 | € 9.599 | 28-08-2021 | 4,7 jaar |
| 44-MR-NB | Kawasaki | Z 1000 | € 13.398 | 25-05-2022 | 6,9 jaar |
| 44-MS-NB | Yamaha | MTN850 | € 10.298 | 27-03-2023 | 7,9 jaar |
| 44-MT-NB | Honda | NC750XA | € 7.817 | 09-12-2023 | 10,1 jaar |
| 44-MV-NB | Yamaha | MTN890 | € 10.597 | 18-08-2024 | 5,1 jaar |
| 44-MX-NB | Honda | CB 1000 | € 13.450 | 18-04-2025 | 1,1 jaar |
| 44-MZ-NB | Triumph | Speed Triple S | € 15.199 | 25-11-2025 | 9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.669 en/of een gewicht van ± 132 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| KTM 390 Duke | € 5.600 | 203 cm | 84 cm | 140 kg |
| Honda XR 650R | € 5.800 | - | - | 130 kg |
| Honda CRF250LA | € 5.600 | 220 cm | 82 cm | 140 kg |
| Piaggio Sprint | € 5.700 | 187 cm | 75 cm | 130 kg |
| Honda CBF300NA | € 5.800 | 202 cm | 81 cm | 140 kg |
| Piaggio M31 | € 5.300 | 194 cm | 76 cm | 140 kg |
| Kawasaki Z 125 | € 5.300 | 194 cm | 74 cm | 140 kg |
| Piaggio Vespa Primavera | € 5.400 | 187 cm | 75 cm | 130 kg |
| Honda CBF125NA | € 5.300 | 202 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM RC 125 | € 5.400 | 200 cm | 78 cm | 140 kg |
| Kawasaki W 230 | € 5.700 | 213 cm | 80 cm | 140 kg |
| Piaggio Vespa GTS | € 5.700 | 197 cm | 77 cm | 140 kg |
| Honda NSR 250 | € 5.200 | - | - | 140 kg |
| Kawasaki Ninja 125 | € 5.500 | 194 cm | 69 cm | 140 kg |
| Suzuki GSX-S 125 | € 5.500 | 200 cm | 70 cm | 130 kg |
| Aprilia RS 125 | € 6.100 | 196 cm | 76 cm | 140 kg |
| Honda CRF250L | € 5.700 | 213 cm | 82 cm | 140 kg |
| Aprilia Tuono | € 5.400 | 196 cm | 84 cm | 140 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.