MS-SP-42
Er rijden momenteel 1.501 Yamaha YZF 600R's rond in Nederland. Deze YZF 600R komt uit het jaar 1998 en is nu 28 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Yzf 600 R rijden er nog 1.501 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1995 en maart 2007. De nieuwwaarde van deze Yamaha Yzf 600 R is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 februari 2008. Het voertuig was toen 9 jaren, 11 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha YZF 600R voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Yzf 600 R | 1998
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Yzf 600 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.139 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 599cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 1998 |
| Leeftijd | 28 jaren, 2 maanden en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 februari 2008. Het voertuig was toen 9 jaren, 11 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 210 kg |
| Massa rijklaar | 217 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF 600R voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MS-SP-42 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MS-SP-42
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MS-SB-42 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 08-02-2008 | 18,3 jaar |
| MS-SF-42 | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 20-02-2008 | 18,3 jaar |
| MS-SG-42 | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 28-02-2008 | 18,3 jaar |
| MS-SH-42 | Aprilia | VB | Onbekend | 13-02-2008 | 18,3 jaar |
| MS-SJ-42 | Honda | NT700VA | Onbekend | 20-02-2008 | 18,3 jaar |
| MS-SL-42 | Zelfbouw | Softail | Onbekend | 12-02-2008 | 18,3 jaar |
| MS-SN-42 | BMW | C1 | Onbekend | 28-02-2008 | 26,1 jaar |
| MS-SP-41 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 16-05-2008 | 22,9 jaar |
| MS-SP-42 | Yamaha | YZF 600R | Onbekend | 23-02-2008 | 28,2 jaar |
| MS-SP-43 | Kawasaki | VN800B | Onbekend | 22-01-2009 | 26,2 jaar |
| MS-SP-45 | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 18-02-2008 | 18,3 jaar |
| MS-SP-47 | Yamaha | XTZ 750 | Onbekend | 13-02-2008 | 35,9 jaar |
| MS-SP-48 | Suzuki | Intruder | Onbekend | 29-02-2008 | 22,4 jaar |
| MS-SP-49 | Suzuki | VL 1500 | Onbekend | 16-02-2008 | 24,4 jaar |
| MS-SR-42 | Suzuki | DL650A | Onbekend | 23-02-2008 | 18,3 jaar |
| MS-SV-42 | Harley-Davidson | Road-king Classic | Onbekend | 14-08-2008 | 22,4 jaar |
| MS-SZ-42 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 22-02-2008 | 19,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 210 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 114 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda VT1100C | - | - | 220 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 230 kg |
| Honda Fireblade | - | - | 210 kg |
| Kawasaki Vulcan S | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| Suzuki GSF 600 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.