MP-HD-78
Er rijden momenteel 1.501 Yamaha YZF 600R's rond in Nederland. Deze YZF 600R komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 november 2022, dus sinds 3 jaren, 6 maanden en 13 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha Yzf 600 R rijden er nog 1.501 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1995 en maart 2007. De nieuwwaarde van deze Yamaha Yzf 600 R is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 januari 2006. Het voertuig was toen 3 jaren, 8 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha YZF 600R voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Yzf 600 R | 2002
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Yzf 600 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.141 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 599cc (0,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 november 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 6 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 januari 2006. Het voertuig was toen 3 jaren, 8 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 207 kg |
| Massa rijklaar | 214 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha YZF 600R voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MP-HD-78 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MP-HD-78
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MP-HB-78 | Honda | KF05 | Onbekend | 17-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-HD-70 | Kawasaki | ZR-7S | Onbekend | 06-04-2006 | 23,1 jaar |
| MP-HD-72 | Honda | SC 26 | Onbekend | 10-01-2006 | 25,2 jaar |
| MP-HD-75 | Honda | Transalp | Onbekend | 24-02-2006 | 35 jaar |
| MP-HD-78 | Yamaha | YZF 600R | Onbekend | 21-01-2006 | 24 jaar |
| MP-HD-79 | Yamaha | RP04 | Onbekend | 12-01-2007 | 24,4 jaar |
| MP-HF-78 | Yamaha | RP10 | Onbekend | 19-01-2006 | 20,4 jaar |
| MP-HG-78 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 18-01-2006 | 20,4 jaar |
| MP-HJ-78 | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 01-02-2006 | 20,3 jaar |
| MP-HL-78 | Buell | XB12X Buell Ulysses | Onbekend | 03-02-2006 | 20,3 jaar |
| MP-HN-78 | BMW | K 1200 | Onbekend | 01-02-2006 | 20,3 jaar |
| MP-HP-78 | Honda | CB 500 | Onbekend | 30-01-2006 | 32,1 jaar |
| MP-HS-78 | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 28-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-HZ-78 | Harley-Davidson | Xlh 883 | Onbekend | 22-03-2006 | 34,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 207 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 114 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | - | - | 220 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 203 cm | 71 cm | 210 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki VS 700 | - | - | 200 kg |
| Honda VT1100C | - | - | 220 kg |
| Honda Fireblade | - | - | 210 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.