12-MV-TH
Er rijden momenteel 1.033 Yamaha XP 560's rond in Nederland. Deze XP 560 komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren, 3 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 18 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP560D rijden er in dezelfde variant (B) nog 829 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2019 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.810 en € 19.411, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.409 uitkomt. De nieuwwaarde van deze XP560D bedraagt € 12.898 incl. BTW en BPM, deze Yamaha XP560D is daardoor € 2.511 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Yamaha geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 165 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Yamaha XP560D tot de 22.6% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 oktober 2024. Het voertuig was toen 3 jaren, 8 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha XP 560 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP560D | 2021
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP560D |
| Breedte | 0,77 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 165 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 12.898 |
| Bruto BPM | € 24 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Continue vermogen | 35 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J420E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 562cc (0,6 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 februari 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren, 3 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 oktober 2024. Het voertuig was toen 3 jaren, 8 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 213 kg |
| Massa rijklaar | 220 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 415 kg |
| Technische max massa voertuig | 415 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ18 | |
| Variant B | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*00660*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 560 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 12-MV-TH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
12-MV-TH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 12-MB-TH | Triumph | Street Triple | Onbekend | 06-08-2012 | 18,1 jaar |
| 12-MD-TH | BMW | K 1600 | € 29.698 | 12-03-2014 | 12,2 jaar |
| 12-MF-TH | Yamaha | YP250RA | € 5.498 | 06-05-2015 | 11,1 jaar |
| 12-MG-TH | Honda | CB650FA | € 7.999 | 10-06-2016 | 10 jaar |
| 12-MH-TH | Harley-Davidson | Forty-eight | € 15.150 | 21-06-2017 | 8,9 jaar |
| 12-MJ-TH | Honda | CB600F | Onbekend | 04-08-2018 | 15,1 jaar |
| 12-MK-TH | BMW | F 800 | Onbekend | 25-05-2019 | 16,9 jaar |
| 12-ML-TH | BMW | S 1000 | € 14.700 | 13-05-2020 | 12,1 jaar |
| 12-MN-TH | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 20-04-2021 | 20,9 jaar |
| 12-MP-TH | Triumph | Tiger | € 11.389 | 16-07-2022 | 10,5 jaar |
| 12-MR-TH | BMW | R 1200 | € 13.998 | 01-10-2025 | 15,1 jaar |
| 12-MS-TH | Ducati | 959 Panigale | € 19.289 | 12-05-2023 | 7,1 jaar |
| 12-MT-TH | Piaggio | Vespa GTS | € 7.799 | 08-03-2024 | 2,2 jaar |
| 12-MV-TB | Harley-Davidson | Sport Glide | € 19.668 | 14-09-2024 | 5,1 jaar |
| 12-MV-TD | Suzuki | DL 1050 | € 15.899 | 20-09-2024 | 1,7 jaar |
| 12-MV-TF | Aprilia | SR Gt 200 | € 4.849 | 18-09-2024 | 1,7 jaar |
| 12-MV-TG | Yamaha | MT 125 | € 4.799 | 20-09-2024 | 11,5 jaar |
| 12-MV-TH | Yamaha | XP 560 | € 12.898 | 23-10-2024 | 5,3 jaar |
| 12-MV-TJ | Piaggio | Vespa GTS | € 7.799 | 10-07-2025 | 0,9 jaar |
| 12-MV-TK | KTM | 450 EXC | € 15.315 | 26-09-2024 | 1,7 jaar |
| 12-MV-TL | Yamaha | Aerox | Onbekend | 20-09-2024 | 23,1 jaar |
| 12-MV-TN | Harley-Davidson | Heritage Softail Classic | Onbekend | 23-09-2024 | 22,3 jaar |
| 12-MV-TP | Harley-Davidson | Pan America 1250 Special | € 26.224 | 27-09-2024 | 1,7 jaar |
| 12-MV-TR | Harley-Davidson | Fxdls | € 18.600 | 28-09-2024 | 10,3 jaar |
| 12-MV-TS | Triumph | Scrambler 1200 XC | € 16.699 | 28-09-2024 | 5,8 jaar |
| 12-MV-TT | Harley-Davidson | FLS | Onbekend | 26-09-2024 | 21,3 jaar |
| 12-MV-TV | Honda | NC750XA | € 8.745 | 12-10-2024 | 5 jaar |
| 12-MV-TX | Piaggio | C | Onbekend | 24-06-2006 | 20,8 jaar |
| 12-MV-TZ | Suzuki | DL 800 | € 11.699 | 04-10-2024 | 1,6 jaar |
| 12-MX-TH | Piaggio | Medley 200 | € 4.199 | 28-05-2025 | 1 jaar |
| 12-MZ-TH | Yamaha | SR 500 | Onbekend | 21-02-2026 | 33,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.409 en/of breedte van 77 cm en/of een gewicht van ± 213 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 15.900 | 221 cm | 92 cm | 230 kg |
| Honda ADV750 | € 14.800 | 222 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda CBR1000RR | € 15.900 | 203 cm | 72 cm | 200 kg |
| BMW F 900 | € 15.600 | 216 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.800 | 214 cm | 84 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger | € 14.400 | 211 cm | 84 cm | 230 kg |
| BMW F 800 | € 15.000 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| Kawasaki Ninja 1000SX | € 16.000 | 210 cm | 83 cm | 230 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 14.500 | 225 cm | 96 cm | 230 kg |
| KTM 1190 Adventure | € 16.700 | 226 cm | 89 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.400 | 210 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda CRF1000D | € 16.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW R NineT | € 16.300 | 218 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW F 850 | € 16.200 | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 14.400 | 215 cm | 90 cm | 230 kg |
| KTM 790 Adventure | € 15.200 | 225 cm | 89 cm | 200 kg |
| BMW F 750 | € 14.100 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda VFR800A | € 14.500 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.800 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| KTM 890 Adventure | € 15.900 | 222 cm | 89 cm | 210 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.700 | 210 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda CB1000RA | € 15.000 | 212 cm | 79 cm | 230 kg |
| BMW K 1200 | € 16.200 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.