01-MP-VF
Er rijden momenteel 1.033 Yamaha XP 560's rond in Nederland. Deze XP 560 komt uit het jaar 2022 en is nu 4 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha XP560D rijden er in dezelfde variant (B) nog 829 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2019 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.810 en € 19.411, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.409 uitkomt. De nieuwwaarde van deze XP560D bedraagt € 14.599 incl. BTW en BPM, deze Yamaha XP560D is daardoor € 810 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Yamaha geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 165 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Yamaha XP560D tot de 22.6% traagste motoren.
Bekijk ook alle Yamaha XP 560 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha XP560D | 2022
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | XP560D |
| Lengte | 2,20 m |
| Breedte | 0,77 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 165 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 14.599 |
| Bruto BPM | € 1.836 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Continue vermogen | 35 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | J420E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 562cc (0,6 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 2022 |
| Leeftijd | 4 jaren, 2 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 213 kg |
| Massa rijklaar | 220 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,58 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SJ18 | |
| Variant B | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*00660*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2018/295 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha XP 560 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 01-MP-VF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
01-MP-VF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 01-MB-VF | Zündapp | KS 80 | Onbekend | 06-09-2012 | 42,8 jaar |
| 01-MD-VF | Suzuki | VL 800 | € 10.999 | 15-03-2014 | 12,2 jaar |
| 01-MG-VF | Ducati | XDiavel | € 26.690 | 02-07-2016 | 9,9 jaar |
| 01-MH-VF | BMW | G 310 | € 5.300 | 07-07-2017 | 8,9 jaar |
| 01-MJ-VF | Aprilia | Tuono | Onbekend | 05-07-2018 | 11,6 jaar |
| 01-MK-VF | BMW | F 800 | € 11.949 | 04-06-2019 | 8,9 jaar |
| 01-ML-VF | KTM | 690 SMC | € 13.199 | 29-05-2020 | 6 jaar |
| 01-MN-VF | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 07-08-2021 | 18,2 jaar |
| 01-MP-VB | Ducati | 899 Panigale | € 10.951 | 30-11-2021 | 11,9 jaar |
| 01-MP-VD | Harley-Davidson | Forty-eight | € 13.999 | 03-12-2021 | 10,1 jaar |
| 01-MP-VF | Yamaha | XP 560 | € 14.599 | 25-03-2022 | 4,2 jaar |
| 01-MP-VG | Harley-Davidson | Flstsb | Onbekend | 09-12-2021 | 18,4 jaar |
| 01-MP-VH | BMW | S 1000 | € 17.949 | 23-02-2023 | 10,2 jaar |
| 01-MP-VJ | Harley-Davidson | Flhr | € 25.795 | 24-12-2021 | 14,4 jaar |
| 01-MP-VK | BMW | R 1250 | € 21.195 | 15-12-2021 | 4,5 jaar |
| 01-MP-VL | Harley-Davidson | Street ROD | € 9.814 | 14-12-2021 | 5,5 jaar |
| 01-MP-VN | Suzuki | DL 650 | € 9.599 | 17-12-2021 | 4,5 jaar |
| 01-MP-VR | Gas Gas | EC 350F | € 11.850 | 27-12-2021 | 4,4 jaar |
| 01-MP-VS | Ducati | Multistrada 1200 | € 25.588 | 30-12-2021 | 13,1 jaar |
| 01-MP-VT | Honda | CB500FA | € 6.497 | 15-07-2022 | 9,8 jaar |
| 01-MP-VV | Honda | CB650RA | € 9.298 | 12-11-2022 | 7,2 jaar |
| 01-MP-VX | BMW | F 800 | € 12.566 | 13-05-2022 | 7,1 jaar |
| 01-MP-VZ | Suzuki | AN 650 | € 11.999 | 30-04-2022 | 13 jaar |
| 01-MR-VF | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 05-08-2022 | 3,8 jaar |
| 01-MS-VF | Yamaha | MT 07 | € 7.198 | 06-06-2023 | 10,8 jaar |
| 01-MT-VF | Laverda | LH3 | Onbekend | 11-03-2024 | 47,9 jaar |
| 01-MV-VF | Moto Guzzi | V 85 | € 13.999 | 29-10-2024 | 1,6 jaar |
| 01-MX-VF | Harley-Davidson | Softail | € 27.899 | 05-06-2025 | 5,3 jaar |
| 01-MZ-VF | Yamaha | FZ 8 | € 10.298 | 04-05-2021 | 12,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.409 en/of een afmeting van 220 x 77 cm en/of een gewicht van ± 213 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 15.900 | 221 cm | 92 cm | 230 kg |
| Honda ADV750 | € 14.800 | 222 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda CBR1000RR | € 15.900 | 203 cm | 72 cm | 200 kg |
| BMW F 900 | € 15.600 | 216 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.800 | 214 cm | 84 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger | € 14.400 | 211 cm | 84 cm | 230 kg |
| BMW F 800 | € 15.000 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| Kawasaki Ninja 1000SX | € 16.000 | 210 cm | 83 cm | 230 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 14.500 | 225 cm | 96 cm | 230 kg |
| KTM 1190 Adventure | € 16.700 | 226 cm | 89 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.400 | 210 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda CRF1000D | € 16.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW R NineT | € 16.300 | 218 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW F 850 | € 16.200 | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 14.400 | 215 cm | 90 cm | 230 kg |
| KTM 790 Adventure | € 15.200 | 225 cm | 89 cm | 200 kg |
| BMW F 750 | € 14.100 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda VFR800A | € 14.500 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.800 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| KTM 890 Adventure | € 15.900 | 222 cm | 89 cm | 210 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.700 | 210 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda CB1000RA | € 15.000 | 212 cm | 79 cm | 230 kg |
| BMW K 1200 | € 16.200 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.