37-MBP-4
Er rijden momenteel 1.285 Yamaha MTN1000's rond in Nederland. Deze MTN1000 komt uit het jaar 2020 en is nu 5 jaren, 9 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2026, dus sinds 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Yamaha Mtn1000d(mt-10 Sp) rijden er in dezelfde variant (B) nog 267 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2017 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.948 en € 26.463, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 18.759 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mtn1000d(mt-10 Sp) bedraagt € 18.599 incl. BTW en BPM, deze Yamaha Mtn1000d(mt-10 Sp) is daardoor € 160 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Yamaha kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 245 km/uur. Daardoor behoort deze Yamaha Mtn1000d(mt-10 Sp) tot de snelste 8.3% motoren van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 5 jaren, 9 maanden en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha MTN1000 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha Mtn1000d(mt-10 Sp) | 2020
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | Mtn1000d(mt-10 Sp) |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 245 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 18.599 |
| Bruto BPM | € 483 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 118 kW (160 pk) |
| Continue vermogen | 118 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N530E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juli 2020 |
| Leeftijd | 5 jaren, 9 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 5 jaren, 9 maanden en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 205 kg |
| Massa rijklaar | 212 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 168 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 380 kg |
| Technische max massa voertuig | 380 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,40 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RN45 | |
| Variant B | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*00008*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTN1000 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 37-MBP-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
37-MBP-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 37-MBB-4 | MV Agusta | Brutale | € 20.099 | 28-03-2026 | 3,8 jaar |
| 37-MBD-4 | Yamaha | MTN850 | € 10.300 | 02-04-2026 | 9,2 jaar |
| 37-MBF-4 | Honda | CB Seven Fifty | Onbekend | 08-04-2026 | 31,9 jaar |
| 37-MBG-4 | Suzuki | GSX 800 | € 10.699 | 18-04-2026 | Nieuw |
| 37-MBH-4 | Kawasaki | Z 900 | € 10.099 | 18-04-2026 | 6 jaar |
| 37-MBJ-4 | BMW | F 900 | € 10.320 | 23-04-2026 | 5,8 jaar |
| 37-MBL-4 | Aprilia | RS 660 | € 13.250 | 16-05-2026 | Nieuw |
| 37-MBN-4 | Suzuki | GSX 800 | € 9.199 | 13-05-2026 | Nieuw |
| 37-MBP-2 | Harley-Davidson | Street 750 | € 8.428 | 19-05-2026 | 5,2 jaar |
| 37-MBP-3 | Triumph | Rocket 3 R | € 27.299 | 19-05-2026 | 4,3 jaar |
| 37-MBP-4 | Yamaha | MTN1000 | € 18.599 | 20-05-2026 | 5,8 jaar |
| 37-MBP-6 | Suzuki | GSX-S 1000 | € 14.599 | 20-05-2026 | 3,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 18.759 en/of een gewicht van ± 205 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 18.200 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| BMW S 1000 | € 19.300 | 225 cm | 114 cm | 220 kg |
| KTM 1290 Super Duke R | € 19.600 | 218 cm | 82 cm | 210 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 18.500 | 217 cm | 79 cm | 210 kg |
| BMW R NineT | € 18.300 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Triumph Tiger 900 Gt PRO | € 17.800 | 231 cm | 93 cm | 210 kg |
| Honda CBR1000RR | € 18.200 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Ducati Streetfighter | € 18.800 | 210 cm | 81 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger 900 Rally PRO | € 19.000 | 232 cm | 94 cm | 220 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 19.200 | 225 cm | 105 cm | 220 kg |
| KTM 1190 Adventure | € 17.400 | 226 cm | 89 cm | 220 kg |
| KTM 890 Adventure | € 17.100 | 225 cm | 89 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 17.200 | 257 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CBR1000RA | € 18.000 | 208 cm | 69 cm | 200 kg |
| Husqvarna 901 Norden | € 18.200 | 227 cm | 93 cm | 220 kg |
| Ducati Monster 1200 | € 18.800 | 218 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 18.100 | 215 cm | 93 cm | 230 kg |
| Harley-Davidson Sportster | € 20.100 | 227 cm | 84 cm | 220 kg |
| Honda Africa Twin | € 17.100 | - | - | 210 kg |
| BMW F 900 | € 19.400 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| BMW F 850 | € 17.400 | 231 cm | 88 cm | 230 kg |
| Ducati Desert X | € 19.500 | 239 cm | 96 cm | 220 kg |
| Ducati 1098 | € 19.600 | 210 cm | 73 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 18.600 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
| Triumph Scrambler 1200 XE | € 18.100 | 233 cm | 91 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.