37-MBP-3
Er rijden momenteel 104 Triumph Rocket 3 R's rond in Nederland. Deze Rocket 3 R komt uit het jaar 2022 en is nu 4 jaren, 3 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 mei 2026, dus sinds 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Triumph Rocket 3 R rijden er nog 4 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2020 en april 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.200 en € 27.599, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 27.033 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Rocket 3 R bedraagt € 27.299 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Triumph Rocket 3 R € 266 duurder dan gemiddeld.
Deze Triumph is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 222 km/uur. Daardoor behoort deze Triumph Rocket 3 R tot de snelste 21% motoren van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 mei 2026. Het voertuig was toen 4 jaren, 2 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Triumph Rocket 3 R voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Rocket 3 R | 2022
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Rocket 3 R |
| Lengte | 2,37 m |
| Breedte | 0,92 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 222 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 27.299 |
| Bruto BPM | € 3.591 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 122.8 kW (167 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 2458cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 februari 2022 |
| Leeftijd | 4 jaren, 3 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 mei 2026. Het voertuig was toen 4 jaren, 2 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 310 kg |
| Massa rijklaar | 317 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 525 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,68 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Y101 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 99 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 99 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Rocket 3 R voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 37-MBP-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
37-MBP-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 37-MBB-3 | BMW | R 12 G/S | € 21.420 | 21-04-2026 | Nieuw |
| 37-MBD-3 | Yamaha | MTM890 | € 12.899 | 09-04-2026 | Nieuw |
| 37-MBF-3 | Kawasaki | Z 650 | € 7.999 | 09-04-2026 | Nieuw |
| 37-MBG-3 | Suzuki | DL 1050 | € 13.599 | 14-04-2026 | 5,3 jaar |
| 37-MBH-3 | Harley-Davidson | FLD | € 19.898 | 17-04-2026 | 12,4 jaar |
| 37-MBJ-3 | Ducati | Hypermotard | € 17.840 | 30-04-2026 | Nieuw |
| 37-MBK-3 | BMW | F 900 | € 16.216 | 07-05-2026 | Nieuw |
| 37-MBL-3 | Kawasaki | ER-6N ABS | € 6.497 | 06-05-2026 | 9,1 jaar |
| 37-MBN-3 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | € 13.398 | 12-05-2026 | 2,3 jaar |
| 37-MBP-2 | Harley-Davidson | Street 750 | € 8.428 | 19-05-2026 | 5,2 jaar |
| 37-MBP-3 | Triumph | Rocket 3 R | € 27.299 | 19-05-2026 | 4,3 jaar |
| 37-MBP-4 | Yamaha | MTN1000 | € 18.599 | 20-05-2026 | 5,8 jaar |
| 37-MBP-6 | Suzuki | GSX-S 1000 | € 14.599 | 20-05-2026 | 3,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 27.033 en/of een afmeting van 237 x 92 cm en/of een gewicht van ± 310 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 27.300 | 248 cm | 100 cm | 330 kg |
| Harley-Davidson Flstf | € 24.800 | - | - | 310 kg |
| Harley-Davidson Flhr Road King | € 25.300 | - | - | 320 kg |
| Harley-Davidson Flhrci | € 29.500 | - | - | 340 kg |
| Harley-Davidson Fat Boy | € 25.900 | 239 cm | 99 cm | 320 kg |
| Harley-Davidson Breakout | € 26.700 | 241 cm | 95 cm | 310 kg |
| Harley-Davidson Low Rider S | € 26.400 | 236 cm | 89 cm | 300 kg |
| Harley-Davidson Flstc Heritage Softail Classic | € 24.600 | 241 cm | 95 cm | 330 kg |
| Harley-Davidson FLH | € 29.700 | - | - | 310 kg |
| Harley-Davidson Flstfi | € 28.600 | 238 cm | 82 cm | 320 kg |
| Harley-Davidson Road King | € 25.800 | 245 cm | 98 cm | 340 kg |
| Harley-Davidson Softail Slim S | € 25.000 | 235 cm | 99 cm | 310 kg |
| BMW R 18 | € 29.300 | 244 cm | 95 cm | 340 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 26.100 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson Heritage Softail Classic | € 25.800 | 241 cm | 96 cm | 330 kg |
| Harley-Davidson Street BOB | € 25.600 | 242 cm | 96 cm | 310 kg |
| Harley-Davidson Fxdr 114 | € 28.200 | 243 cm | 93 cm | 300 kg |
| Harley-Davidson Flstfb | € 24.700 | - | - | 320 kg |
| Harley-Davidson Heritage | € 26.600 | 242 cm | 93 cm | 320 kg |
| Harley-Davidson Fxcwc Rocker C | € 24.400 | - | - | 310 kg |
| Harley-Davidson Softail | € 24.700 | 240 cm | 98 cm | 320 kg |
| Harley-Davidson Heritage Softail | € 25.200 | - | - | 320 kg |
| Harley-Davidson Flstsb | € 24.800 | 230 cm | 97 cm | 320 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Triumph Rocket 3 RGoogle op afbeeldingen van de Triumph Rocket 3 R
Google op reviews van de Triumph Rocket 3 R
Motoplus.nl
Rocket 3 Touring
Rocket 3 R
Rocket 3R Chrome Edition
Motor.nl
2026 Triumph Rocket 3 Storm: nieuwe kleurstelling voor iconische powercruiser
Test 2024 Triumph Rocket 3 Storm: depressie overwonnen
Triumph onthult krachtige Rocket 3 Storm
Triumph brengt nog sterkere, nog snellere Triumph Rocket 3 Storm
2021 Triumph Rocket 3R Black 'Paint it black'
Triumph Rocket 3 TFC op Nederlandse bodem
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.