84-MX-RT
Er rijden momenteel 199 Yamaha MTM890's rond in Nederland. Deze MTM890 komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha MTM890 rijden er in dezelfde variant (B) nog 29 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2025 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.938 en € 12.899, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.831 uitkomt. De nieuwwaarde van deze MTM890 bedraagt € 12.899 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha MTM890 € 68 duurder dan gemiddeld.
Deze Yamaha is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 234 km/uur. Daardoor behoort deze Yamaha MTM890 tot de snelste 13.4% motoren van Nederland.
Bekijk ook alle Yamaha MTM890 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha MTM890 | 2025
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | MTM890 |
| Lengte | 2,16 m |
| Breedte | 0,86 m |
| Hoogte | 1,16 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 234 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 12.899 |
| Bruto BPM | € 1.601 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 87.5 kW (119 pk) |
| Continue vermogen | 87.5 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N722E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 890cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 mei 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 189 kg |
| Massa rijklaar | 196 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RN96 | |
| Variant B | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*01917*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) (EU) 134/2014*(EU) 2023/2724 | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTM890 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 84-MX-RT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
84-MX-RT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 84-MB-RT | Suzuki | GSX 650 | € 800 | 14-12-2012 | 13,5 jaar |
| 84-MD-RT | Yamaha | YZF R1 | € 18.499 | 18-02-2014 | 12,3 jaar |
| 84-MF-RT | Kawasaki | 1400 GTR | Onbekend | 08-04-2015 | 18,3 jaar |
| 84-MG-RT | Yamaha | XT 1200 | Onbekend | 25-02-2017 | 13,9 jaar |
| 84-MH-RT | Kawasaki | Z900 ABS | € 9.599 | 31-05-2017 | 9 jaar |
| 84-MJ-RT | Ducati | Scrambler | € 17.490 | 12-07-2018 | 7,9 jaar |
| 84-MK-RT | Kawasaki | Versys 1000 | € 17.599 | 02-05-2019 | 7,1 jaar |
| 84-ML-RT | KTM | Freeride E | € 11.730 | 24-04-2020 | 6,1 jaar |
| 84-MN-RT | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.399 | 25-02-2021 | 5,2 jaar |
| 84-MP-RT | Honda | CBF1000FA | € 12.249 | 06-10-2021 | 14,8 jaar |
| 84-MR-RT | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 12-08-2022 | 17,9 jaar |
| 84-MS-RT | Kawasaki | Z 650 | € 8.199 | 16-05-2023 | 3 jaar |
| 84-MT-RT | Yamaha | MTT890 | € 16.099 | 02-03-2024 | 2,2 jaar |
| 84-MV-RT | BMW | R 1200 | € 18.499 | 26-08-2024 | 12,3 jaar |
| 84-MX-RB | Honda | CR 250 | Onbekend | 06-05-2025 | 38,9 jaar |
| 84-MX-RD | Harley-Davidson | Road Glide Special | € 36.773 | 10-05-2025 | 1,8 jaar |
| 84-MX-RF | Kawasaki | Z 900 | € 10.799 | 07-05-2025 | 1,1 jaar |
| 84-MX-RG | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.499 | 10-05-2025 | 1 jaar |
| 84-MX-RH | Honda | CB500FA | € 7.098 | 12-07-2025 | 6 jaar |
| 84-MX-RK | Triumph | Street Triple RS | € 14.795 | 14-05-2025 | 1 jaar |
| 84-MX-RL | BMW | F 800 | € 15.930 | 15-05-2025 | 1 jaar |
| 84-MX-RN | BMW | F 900 | € 9.533 | 14-05-2025 | 1,9 jaar |
| 84-MX-RP | Yamaha | XTZ 690 | € 13.299 | 17-05-2025 | 1 jaar |
| 84-MX-RR | Harley-Davidson | Cvo Road Glide | € 52.414 | 16-05-2025 | 3,9 jaar |
| 84-MX-RS | Yamaha | XTZ 690 | € 12.494 | 13-05-2025 | 2,1 jaar |
| 84-MX-RT | Yamaha | MTM890 | € 12.899 | 17-05-2025 | 1 jaar |
| 84-MX-RV | Suzuki | DL 800 | € 12.399 | 20-05-2025 | 1 jaar |
| 84-MX-RX | Honda | GL1800DA | € 44.750 | 21-05-2025 | 1 jaar |
| 84-MX-RZ | Moto Guzzi | V 85 TT | € 13.498 | 30-05-2025 | 3,6 jaar |
| 84-MZ-RT | BMW | R 1300 GS Adventure | € 32.917 | 07-02-2026 | 0,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.831 en/of een afmeting van 216 x 86 cm en/of een gewicht van ± 189 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 12.700 | 231 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.200 | 219 cm | 71 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 12.400 | 209 cm | 71 cm | 200 kg |
| BMW F 900 | € 11.800 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Ducati Monster | € 13.600 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| Aprilia RR | € 13.700 | - | - | 200 kg |
| Honda CBR600RR | € 12.200 | - | - | 190 kg |
| KTM 790 Duke | € 11.700 | 213 cm | 82 cm | 180 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 13.400 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda CB1000R | € 12.500 | 211 cm | 81 cm | 210 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 13.900 | 212 cm | 80 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.600 | 222 cm | 85 cm | 200 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| KTM 890 Duke | € 13.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Triumph Speed Triple | € 13.500 | 209 cm | 78 cm | 210 kg |
| Ducati Monster 821 | € 12.700 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| KTM 990 Superduke | € 12.800 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.400 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 1100 | € 13.100 | - | - | 180 kg |
| Aprilia RS 660 | € 13.000 | 200 cm | 77 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 12.700 | 211 cm | 72 cm | 200 kg |
| Ducati Scrambler | € 12.500 | 222 cm | 86 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 12.900 | 210 cm | 86 cm | 210 kg |
| Triumph Daytona 675 | € 12.800 | 205 cm | 71 cm | 170 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.