08-MZ-LZ
Er rijden momenteel 199 Yamaha MTM890's rond in Nederland. Deze MTM890 komt uit het jaar 2023 en is nu 2 jaren, 5 maanden en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 maart 2026, dus sinds 1 maand en 30 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Yamaha MTM890 rijden er in dezelfde variant (A) nog 163 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2022 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.832 en € 14.999, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 12.027 uitkomt. De nieuwwaarde van deze MTM890 bedraagt € 12.697 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Yamaha MTM890 € 670 duurder dan gemiddeld.
Deze Yamaha is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 215 km/uur. Deze Yamaha MTM890 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 29.2% snellere motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 maart 2026. Het voertuig was toen 2 jaren, 3 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Yamaha MTM890 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Yamaha MTM890 | 2023
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Yamaha |
| Handelsbenaming | MTM890 |
| Breedte | 0,86 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 215 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 12.697 |
| Bruto BPM | € 137 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 87.5 kW (119 pk) |
| Continue vermogen | 87.5 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N718E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 890cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 december 2023 |
| Leeftijd | 2 jaren, 5 maanden en 20 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 maart 2026. Het voertuig was toen 2 jaren, 3 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 186 kg |
| Massa rijklaar | 193 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 221 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 414 kg |
| Technische max massa voertuig | 414 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RN80 | |
| Variant A | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*01217*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Yamaha MTM890 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 08-MZ-LZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
08-MZ-LZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 08-MB-LZ | Honda | VFR1200XD | € 17.199 | 08-05-2012 | 14,1 jaar |
| 08-MD-LZ | Ducati | Multistrada 1000 | Onbekend | 10-08-2013 | 20,9 jaar |
| 08-MF-LZ | KTM | 990 Supermoto | Onbekend | 07-03-2015 | 16,1 jaar |
| 08-MG-LZ | BMW | F 800 | € 14.635 | 30-03-2016 | 10,2 jaar |
| 08-MH-LZ | KTM | 1290 Super Duke GT | € 20.450 | 15-04-2017 | 9,1 jaar |
| 08-MJ-LZ | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 17-04-2018 | 8,1 jaar |
| 08-MK-LZ | BMW | R 1200 | € 17.250 | 13-04-2019 | 14,7 jaar |
| 08-ML-LZ | KTM | 500 EXC | € 12.330 | 20-02-2020 | 6,3 jaar |
| 08-MN-LZ | BMW | HP2 | Onbekend | 04-12-2020 | 20,7 jaar |
| 08-MP-LZ | Yamaha | MTN690 | € 7.798 | 19-08-2021 | 4,8 jaar |
| 08-MR-LZ | Honda | CRF1000A | € 14.889 | 26-05-2022 | 10 jaar |
| 08-MS-LZ | Suzuki | GSX-S950W | € 10.999 | 31-03-2023 | 3,2 jaar |
| 08-MT-LZ | Suzuki | VL 1500 | € 13.998 | 15-12-2023 | 10 jaar |
| 08-MV-LZ | Harley-Davidson | Sport Glide | € 23.595 | 20-07-2024 | 1,9 jaar |
| 08-MX-LZ | Cfmoto | 450MT | € 7.799 | 17-04-2025 | 1,1 jaar |
| 08-MZ-LB | Honda | SH300 | € 4.905 | 29-10-2025 | 11,5 jaar |
| 08-MZ-LD | Aprilia | Tuono | € 5.599 | 11-11-2025 | 0,5 jaar |
| 08-MZ-LF | Yamaha | MTT890 | € 12.094 | 24-03-2026 | 2,3 jaar |
| 08-MZ-LG | Royal Enfield | Classic 650 | € 8.974 | 12-12-2025 | 0,5 jaar |
| 08-MZ-LH | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 04-02-2026 | 7 jaar |
| 08-MZ-LJ | Benelli | Leoncino | € 5.954 | 11-11-2025 | 0,5 jaar |
| 08-MZ-LK | Harley-Davidson | Flhx | € 26.183 | 27-11-2025 | 13,9 jaar |
| 08-MZ-LL | Cfmoto | 800MT | € 11.999 | 14-11-2025 | 0,5 jaar |
| 08-MZ-LN | Harley-Davidson | Flhtcui | Onbekend | 11-11-2025 | 19,3 jaar |
| 08-MZ-LP | BMW | R 12 | € 20.431 | 12-11-2025 | 2,1 jaar |
| 08-MZ-LR | Piaggio | ZIP | Onbekend | 15-11-2025 | 22,9 jaar |
| 08-MZ-LT | Kawasaki | Ninja 1100SX | € 16.699 | 22-11-2025 | 0,5 jaar |
| 08-MZ-LV | Piaggio | Beverly 400 | € 7.399 | 06-01-2026 | 0,4 jaar |
| 08-MZ-LX | KTM | 350 EXC | € 14.499 | 27-11-2025 | 0,5 jaar |
| 08-MZ-LZ | Yamaha | MTM890 | € 12.697 | 28-03-2026 | 2,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 12.027 en/of breedte van 86 cm en/of een gewicht van ± 186 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 12.300 | 231 cm | 84 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 11.900 | 209 cm | 71 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 12.900 | 219 cm | 71 cm | 190 kg |
| BMW F 900 | € 11.500 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Honda CBR600RR | € 12.400 | 201 cm | 69 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | € 11.100 | - | - | 180 kg |
| BMW F 700 | € 11.300 | 228 cm | 110 cm | 210 kg |
| KTM 790 Duke | € 11.700 | 213 cm | 82 cm | 180 kg |
| Honda PC 35 | € 11.000 | - | - | 180 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| Honda CB1000R | € 13.000 | 211 cm | 81 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger 800 XC | € 11.600 | 222 cm | 85 cm | 200 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| KTM 990 Superduke | € 12.800 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| Aprilia RS 660 | € 13.000 | 200 cm | 77 cm | 180 kg |
| Suzuki SV 1000 | € 11.100 | - | - | 200 kg |
| Ducati Scrambler | € 12.000 | 222 cm | 86 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 12.700 | 211 cm | 72 cm | 200 kg |
| Ducati Monster 821 | € 12.500 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Triumph Daytona 675 | € 12.800 | 205 cm | 71 cm | 170 kg |
| Aprilia Tuono | € 12.100 | 200 cm | 84 cm | 180 kg |
| KTM 890 Duke | € 12.600 | 213 cm | 81 cm | 180 kg |
| KTM 950 Supermoto | € 11.200 | - | - | 190 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.200 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Triumph Street Triple R | € 11.800 | 207 cm | 79 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.