62-MN-DF
Er rijden momenteel 67 Triumph Explorer XRX's rond in Nederland. Deze Explorer XRX komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren, 1 maand en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Triumph Explorer XRX rijden er in dezelfde variant (1) nog 61 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2016 en oktober 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.660 en € 27.448, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.132 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Explorer XRX bedraagt € 18.899 incl. BTW en BPM, deze Triumph Explorer XRX is daardoor € 233 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 november 2020. Het voertuig was toen 4 jaren, 7 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Triumph Explorer XRX voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Explorer XRX | 2016
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Explorer XRX |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 211 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 18.899 |
| Bruto BPM | € 23 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 102.4 kW (139 pk) |
| Continue vermogen | 102.4 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | E |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1215cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 april 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren, 1 maand en 23 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 november 2020. Het voertuig was toen 4 jaren, 7 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 255 kg |
| Massa rijklaar | 262 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type V201 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 13 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*168/2013*00208*01 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Explorer XRX voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 62-MN-DF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
62-MN-DF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 62-MB-DF | Ducati | Monster 1100 | € 13.090 | 29-09-2011 | 14,7 jaar |
| 62-MD-DF | Zelfbouw | Softail | Onbekend | 07-03-2013 | 29,6 jaar |
| 62-MF-DF | Honda | SC48 | Onbekend | 17-09-2014 | 23,4 jaar |
| 62-MG-DF | Harley-Davidson | Superlow 1200T | € 14.400 | 21-08-2015 | 10,8 jaar |
| 62-MH-DF | Piaggio | Mp3 | Onbekend | 24-08-2019 | 18,1 jaar |
| 62-MJ-DF | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 09-10-2017 | 13,7 jaar |
| 62-MK-DF | Husqvarna | TE 300 | Onbekend | 02-10-2018 | 7,9 jaar |
| 62-ML-DF | Yamaha | MTN1000 | € 15.598 | 08-08-2019 | 8,2 jaar |
| 62-MN-DB | Ducati | Multistrada 1260 | € 24.990 | 18-07-2020 | 5,9 jaar |
| 62-MN-DD | Harley-Davidson | Vrscdx | € 26.703 | 17-07-2020 | 13,3 jaar |
| 62-MN-DF | Triumph | Explorer XRX | € 18.899 | 21-11-2020 | 10,2 jaar |
| 62-MN-DG | KTM | 790 Duke | € 11.900 | 01-08-2020 | 5,8 jaar |
| 62-MN-DH | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 25-07-2020 | 25,3 jaar |
| 62-MN-DJ | KTM | 690 Enduro | € 9.948 | 07-08-2020 | 10,8 jaar |
| 62-MN-DK | Honda | NC750XA | € 9.199 | 24-07-2020 | 5,9 jaar |
| 62-MN-DL | BMW | R 1200 | Onbekend | 28-07-2020 | 19,1 jaar |
| 62-MN-DN | Triumph | Tiger Explorer | € 16.888 | 04-09-2020 | 12,8 jaar |
| 62-MN-DP | Yamaha | MTN850 | € 10.298 | 30-07-2020 | 8,4 jaar |
| 62-MN-DR | Harley-Davidson | Forty-eight | € 14.081 | 28-07-2020 | 10,3 jaar |
| 62-MN-DS | BMW | F 750 | € 13.242 | 31-07-2020 | 5,8 jaar |
| 62-MN-DT | Yamaha | MTN850 | € 10.299 | 30-07-2020 | 5,8 jaar |
| 62-MN-DV | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 34.290 | 31-07-2020 | 5,8 jaar |
| 62-MN-DX | BMW | R 1200 | € 17.649 | 28-08-2020 | 10,9 jaar |
| 62-MN-DZ | Harley-Davidson | Road King Classic | Onbekend | 30-07-2020 | 23,3 jaar |
| 62-MP-DF | Honda | CB1000RA | € 17.099 | 01-06-2021 | 5 jaar |
| 62-MS-DF | Honda | CBR600FA | € 13.627 | 02-11-2022 | 15,2 jaar |
| 62-MT-DF | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 15-07-2023 | 2,9 jaar |
| 62-MX-DF | Honda | ADV750 | € 15.050 | 23-01-2025 | 1,3 jaar |
| 62-MZ-DF | Harley-Davidson | Flhr | Onbekend | 07-09-2025 | 23,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.132 en/of een gewicht van ± 255 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 19.500 | 225 cm | 99 cm | 260 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 19.900 | 223 cm | 75 cm | 270 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | € 20.500 | 235 cm | 98 cm | 240 kg |
| BMW K 1200 | € 19.100 | 222 cm | 74 cm | 270 kg |
| BMW K 1300 | € 19.600 | 222 cm | 79 cm | 240 kg |
| Kawasaki Versys 1100 | € 17.500 | 227 cm | 95 cm | 250 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 18.200 | 226 cm | 98 cm | 260 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.000 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Honda NT1100D | € 17.500 | 224 cm | 87 cm | 240 kg |
| BMW R 1250 | € 20.700 | 217 cm | 85 cm | 230 kg |
| BMW F 850 | € 18.000 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda CRF1100D | € 18.600 | 233 cm | 96 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z H2 | € 20.500 | 209 cm | 81 cm | 230 kg |
| Honda CRF1100A4 | € 20.000 | 233 cm | 96 cm | 230 kg |
| Harley-Davidson Fxdwg Dyna Wide Glide | € 19.500 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 17.900 | 231 cm | 108 cm | 270 kg |
| Honda CRF1000A2 | € 17.300 | 234 cm | 93 cm | 240 kg |
| Honda NT1100DE | € 19.400 | 224 cm | 86 cm | 240 kg |
| BMW F 900 | € 20.400 | 231 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda VFR1200FD | € 18.400 | - | - | 260 kg |
| Indian Motorcycle Scout Bobber | € 19.000 | 227 cm | 90 cm | 250 kg |
| Honda CRF1000D2 | € 18.600 | 234 cm | 93 cm | 250 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 19.800 | - | - | 280 kg |
| Ducati Multistrada V2 S | € 20.800 | 240 cm | 101 cm | 230 kg |
| Harley-Davidson Sportster | € 20.100 | 227 cm | 97 cm | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.