MR-NJ-76
Er rijden momenteel 259 Triumph Daytona 955 I's rond in Nederland. Deze Daytona 955 I komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 maart 2017, dus sinds 9 jaren, 2 maanden en 7 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Triumph Daytona 955I rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 141 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2000 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze Triumph Daytona 955I is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Daytona 955I | 2007
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Daytona 955I |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.882 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 108 kW (147 pk) |
| Continue vermogen | 108 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 955 HPD1 |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 955cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 2 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 maart 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 2 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 208 kg |
| Massa rijklaar | 215 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering SMTTE536VR | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00040*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MR-NJ-76 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MR-NJ-76
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MR-NB-76 | Honda | CBF600SA | Onbekend | 19-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NF-76 | BMW | K 1200 | Onbekend | 05-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NH-76 | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 06-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NJ-70 | Kawasaki | Versys | Onbekend | 08-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NJ-71 | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 04-04-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NJ-72 | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 04-04-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NJ-74 | Piaggio | M45 | Onbekend | 07-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NJ-75 | Piaggio | M45 | Onbekend | 10-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NJ-76 | Triumph | Daytona 955 I | Onbekend | 23-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NJ-77 | Ducati | 1098 | Onbekend | 07-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NJ-78 | Ducati | 1098 | Onbekend | 10-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NJ-79 | Ducati | 1098 | Onbekend | 10-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NP-76 | Harley-Davidson | Fxdb Dyna Street BOB | Onbekend | 14-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NR-76 | Kawasaki | VN900 Classic | Onbekend | 17-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NS-76 | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 16-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-NV-76 | Honda | RC 47 | Onbekend | 31-03-2007 | 26,3 jaar |
| MR-NX-76 | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 10-10-2007 | 22,3 jaar |
| MR-NZ-76 | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 15-03-2007 | 19,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 208 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 114 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | - | - | 220 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 203 cm | 71 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.