MR-HF-76
Er rijden momenteel 259 Triumph Daytona 955 I's rond in Nederland. Deze Daytona 955 I komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren, 5 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 april 2017, dus sinds 9 jaren, 1 maand en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Triumph Daytona 955I rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 141 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2000 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze Triumph Daytona 955I is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Daytona 955I | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Daytona 955I |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.882 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 108 kW (147 pk) |
| Continue vermogen | 108 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 955 HPD1 |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 955cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 december 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren, 5 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 april 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 1 maand en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 208 kg |
| Massa rijklaar | 215 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering SMTTE536VR | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00040*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MR-HF-76 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MR-HF-76
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MR-HB-76 | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 17-11-2006 | 19,5 jaar |
| MR-HD-76 | BMW | R 1150 | Onbekend | 25-11-2006 | 23 jaar |
| MR-HF-71 | Bimota | YB 8 | Onbekend | 21-11-2006 | 32 jaar |
| MR-HF-72 | Yamaha | VM02 | Onbekend | 16-12-2006 | 26,2 jaar |
| MR-HF-74 | BMW | R 1100 | Onbekend | 27-01-2007 | 30,2 jaar |
| MR-HF-76 | Triumph | Daytona 955 I | Onbekend | 01-12-2006 | 19,5 jaar |
| MR-HF-77 | BMW | R 1100 | Onbekend | 22-11-2006 | 29,9 jaar |
| MR-HF-79 | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 22-11-2006 | 20,1 jaar |
| MR-HH-76 | M.v. Agusta | Brutale 910 | Onbekend | 16-12-2006 | 19,5 jaar |
| MR-HJ-76 | Yamaha | VM04 | Onbekend | 02-12-2006 | 19,5 jaar |
| MR-HL-76 | Suzuki | AL | Onbekend | 09-12-2006 | 28,5 jaar |
| MR-HN-76 | Yamaha | SG12 | Onbekend | 05-01-2007 | 19,4 jaar |
| MR-HP-76 | Harley-Davidson | Softail | Onbekend | 30-06-2007 | 18,9 jaar |
| MR-HR-76 | Harley-Davidson | XL 1200L Sportster 1200 LOW | Onbekend | 01-05-2007 | 19,1 jaar |
| MR-HS-76 | Yamaha | RP02 | Onbekend | 26-01-2007 | 26,3 jaar |
| MR-HT-76 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 08-02-2007 | 19,3 jaar |
| MR-HV-76 | Honda | SCV100 | Onbekend | 13-01-2007 | 19,4 jaar |
| MR-HX-76 | Kawasaki | Z750S | Onbekend | 30-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-HZ-76 | BMW | R 1200 | Onbekend | 12-01-2007 | 19,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 208 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 114 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | - | - | 220 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 203 cm | 71 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.