ML-HG-82
Er rijden momenteel 259 Triumph Daytona 955 I's rond in Nederland. Deze Daytona 955 I komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 10 maanden en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 januari 2024, dus sinds 2 jaren en 4 maanden. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Triumph Daytona 955I rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 141 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2000 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze Triumph Daytona 955I is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Daytona 955I | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Daytona 955I |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.882 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 108 kW (147 pk) |
| Continue vermogen | 108 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 955 HPD1 |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 955cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 juli 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 10 maanden en 20 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 januari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 4 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 200 kg |
| Massa rijklaar | 207 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering SMTTE536VR | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00040*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ML-HG-82 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ML-HG-82
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ML-HB-82 | Yamaha | RN12 | Onbekend | 21-04-2004 | 22,1 jaar |
| ML-HD-82 | Honda | SC46 | Onbekend | 02-04-2005 | 24,3 jaar |
| ML-HF-82 | Honda | CBF600SA | Onbekend | 24-04-2004 | 22,1 jaar |
| ML-HG-81 | Triumph | Speed Four | Onbekend | 01-05-2004 | 22,1 jaar |
| ML-HG-82 | Triumph | Daytona 955 I | Onbekend | 05-07-2004 | 21,9 jaar |
| ML-HG-84 | Triumph | Bonneville | Onbekend | 24-04-2004 | 22,1 jaar |
| ML-HG-85 | Triumph | Daytona 600I | Onbekend | 01-10-2004 | 21,7 jaar |
| ML-HG-86 | Triumph | Speed Four | Onbekend | 24-04-2004 | 22,1 jaar |
| ML-HG-87 | Triumph | Daytona 600I | Onbekend | 29-11-2005 | 20,5 jaar |
| ML-HG-88 | Triumph | Bonneville | Onbekend | 31-03-2007 | 19,2 jaar |
| ML-HG-89 | Triumph | Sprint ST | Onbekend | 31-08-2004 | 21,7 jaar |
| ML-HH-82 | Harley-Davidson | XL 883R | Onbekend | 24-04-2004 | 22,1 jaar |
| ML-HJ-82 | Suzuki | RV 125 | Onbekend | 29-04-2004 | 22,1 jaar |
| ML-HL-82 | Honda | RC 42 | Onbekend | 29-04-2004 | 30,2 jaar |
| ML-HP-82 | Yamaha | RN12 | Onbekend | 05-05-2004 | 22,1 jaar |
| ML-HR-82 | Kawasaki | Vnt 50 D | Onbekend | 29-04-2004 | 27,7 jaar |
| ML-HS-82 | Yamaha | RP06 | Onbekend | 04-05-2004 | 22,1 jaar |
| ML-HT-82 | Yamaha | RJ 03 | Onbekend | 19-08-2004 | 24,5 jaar |
| ML-HV-82 | Yamaha | RN12 | Onbekend | 08-05-2004 | 22,1 jaar |
| ML-HX-82 | Aprilia | SF | Onbekend | 14-05-2004 | 22 jaar |
| ML-HZ-82 | Piaggio | M31 | Onbekend | 05-05-2004 | 22,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 200 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 210 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 89 cm | 220 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 220 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 220 kg |
| BMW S 1000 | 218 cm | 114 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 210 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.