MJ-HZ-35
Er rijden momenteel 259 Triumph Daytona 955 I's rond in Nederland. Deze Daytona 955 I komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 augustus 2012, dus sinds 13 jaren, 9 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Triumph Daytona 955I rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 141 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2000 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze Triumph Daytona 955I is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Daytona 955I | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Daytona 955I |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.076 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 108 kW (147 pk) |
| Continue vermogen | 108 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 955 HPD1 |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 955cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 juli 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 10 maanden en 15 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 augustus 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 9 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 200 kg |
| Massa rijklaar | 207 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering SMTTE521VR | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00040*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2003 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MJ-HZ-35 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MJ-HZ-35
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MJ-HB-35 | Yamaha | VM02 | Onbekend | 08-08-2003 | 27,1 jaar |
| MJ-HD-35 | Suzuki | VL 250 | Onbekend | 27-06-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HF-35 | Yamaha | RJ05 | Onbekend | 28-06-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HG-35 | Honda | SC 33 | Onbekend | 30-06-2003 | 28 jaar |
| MJ-HJ-35 | Honda | SC50 | Onbekend | 05-07-2003 | 24,1 jaar |
| MJ-HL-35 | Harley-Davidson | Flst | Onbekend | 26-07-2003 | 30,2 jaar |
| MJ-HN-35 | Husaberg | 650 | Onbekend | 10-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HP-35 | Honda | SC47 | Onbekend | 12-07-2003 | 24,3 jaar |
| MJ-HR-35 | Yamaha | FZS 600 | Onbekend | 09-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HS-35 | Moto Guzzi | California 1100 | Onbekend | 04-07-2003 | 32,2 jaar |
| MJ-HV-35 | Honda | SC50 | Onbekend | 12-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HZ-30 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 11-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HZ-31 | Suzuki | GSX 1400 | Onbekend | 25-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HZ-32 | Suzuki | GSX 750 | Onbekend | 11-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HZ-33 | Triumph | Bonneville | Onbekend | 18-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HZ-35 | Triumph | Daytona 955 I | Onbekend | 12-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HZ-36 | Triumph | Speed Four | Onbekend | 11-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HZ-37 | Yamaha | 4 VR | Onbekend | 09-07-2003 | 29,2 jaar |
| MJ-HZ-38 | Yamaha | 4YP | Onbekend | 09-07-2003 | 28,9 jaar |
| MJ-HZ-39 | BMW | R 100 | Onbekend | 17-07-2003 | 37,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 200 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 210 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 89 cm | 220 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 220 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 220 kg |
| BMW S 1000 | 218 cm | 114 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 210 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.