MF-ZT-13
Er rijden momenteel 259 Triumph Daytona 955 I's rond in Nederland. Deze Daytona 955 I komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren, 4 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 januari 2024, dus sinds 2 jaren, 4 maanden en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Triumph Daytona 955I rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 141 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2000 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze Triumph Daytona 955I is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Daytona 955I | 2002
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Daytona 955I |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.076 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 108 kW (147 pk) |
| Continue vermogen | 108 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 955 HPD1 |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 955cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 januari 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren, 4 maanden en 15 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 januari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 4 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 215 kg |
| Massa rijklaar | 222 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering SMTTE521VR | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00040*01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MF-ZT-13 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MF-ZT-13
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MF-ZB-13 | BMW | K75RT | Onbekend | 17-12-2001 | 34,9 jaar |
| MF-ZD-13 | BMW | R 1100 | Onbekend | 14-01-2002 | 30,2 jaar |
| MF-ZG-13 | Yamaha | VP08 | Onbekend | 08-01-2002 | 24,4 jaar |
| MF-ZH-13 | Yamaha | 4 TX | Onbekend | 16-05-2002 | 28,8 jaar |
| MF-ZJ-13 | Yamaha | XVS 650 | Onbekend | 03-01-2002 | 28,1 jaar |
| MF-ZL-13 | Honda | XR 650R | Onbekend | 04-01-2002 | 24,4 jaar |
| MF-ZR-13 | Honda | SC44 | Onbekend | 10-07-2004 | 26,2 jaar |
| MF-ZS-13 | Honda | SC 35 | Onbekend | 11-01-2002 | 24,4 jaar |
| MF-ZT-10 | Suzuki | DR-Z 400 | Onbekend | 19-01-2002 | 24,4 jaar |
| MF-ZT-12 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 18-01-2002 | 24,4 jaar |
| MF-ZT-13 | Triumph | Daytona 955 I | Onbekend | 11-01-2002 | 24,4 jaar |
| MF-ZT-15 | Zündapp | KS 125 | Onbekend | 11-01-2002 | 46,3 jaar |
| MF-ZT-16 | Ducati | V1 | Onbekend | 19-01-2002 | 26,8 jaar |
| MF-ZT-17 | Ducati | H2 | Onbekend | 25-01-2002 | 25,8 jaar |
| MF-ZT-18 | Honda | Fireblade | Onbekend | 25-01-2002 | 28,8 jaar |
| MF-ZV-13 | BMW | C1 | Onbekend | 23-01-2002 | 24,4 jaar |
| MF-ZX-13 | BMW | R 1100 | Onbekend | 19-03-2002 | 29,9 jaar |
| MF-ZZ-13 | KTM | 520 EXC | Onbekend | 19-01-2002 | 24,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 215 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 100 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 94 cm | 220 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 240 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.