MD-VG-84
Er rijden momenteel 259 Triumph Daytona 955 I's rond in Nederland. Deze Daytona 955 I komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 2 maanden en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 februari 2024, dus sinds 2 jaren, 3 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Triumph Daytona 955I rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 141 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2000 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze Triumph Daytona 955I is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Daytona 955I | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Daytona 955I |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.892 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Continue vermogen | 94 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 955 HPD |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 955cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 maart 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 2 maanden en 11 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 februari 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 3 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 230 kg |
| Massa rijklaar | 237 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 173 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 410 kg |
| Technische max massa voertuig | 410 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type 595SPP3IWS$EE6$ | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering POWER VERSION 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00004*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MD-VG-84 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MD-VG-84
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MD-VF-84 | Aprilia | RP | Onbekend | 10-03-2001 | 25,2 jaar |
| MD-VG-80 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 13-03-2001 | 25,2 jaar |
| MD-VG-82 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 12-03-2001 | 25,2 jaar |
| MD-VG-83 | Suzuki | AN 400 | Onbekend | 10-03-2001 | 25,2 jaar |
| MD-VG-84 | Triumph | Daytona 955 I | Onbekend | 16-03-2001 | 25,2 jaar |
| MD-VG-85 | Triumph | Bonneville | Onbekend | 29-03-2001 | 25,2 jaar |
| MD-VG-87 | Benelli | 125 Jarno | Onbekend | 08-03-2001 | 37,9 jaar |
| MD-VG-89 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 13-03-2001 | 30,2 jaar |
| MD-VJ-84 | Kawasaki | Vnad | Onbekend | 27-04-2001 | 30,1 jaar |
| MD-VL-84 | Yamaha | RN06 | Onbekend | 14-03-2001 | 25,2 jaar |
| MD-VS-84 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 17-03-2001 | 25,2 jaar |
| MD-VV-84 | Vespa | Primavera | Onbekend | 30-03-2001 | 50,3 jaar |
| MD-VX-84 | Yamaha | XVS 650 | Onbekend | 06-04-2001 | 28,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 230 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 225 cm | 100 cm | 250 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 250 kg |
| BMW R 1250 | 221 cm | 90 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 250 kg |
| Yamaha XJ 900 | - | - | 250 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 219 cm | 91 cm | 240 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 94 cm | 220 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW K 100 | 225 cm | 91 cm | 250 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | 228 cm | 88 cm | 210 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 98 cm | 240 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda VT1100C | - | - | 220 kg |
| Kawasaki Vulcan S | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.