MD-HD-09
Er rijden momenteel 259 Triumph Daytona 955 I's rond in Nederland. Deze Daytona 955 I komt uit het jaar 2000 en is nu 25 jaren, 9 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 november 2018, dus sinds 7 jaren en 6 maanden. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Triumph Daytona 955I rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 141 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2000 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze Triumph Daytona 955I is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Daytona 955I | 2000
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Daytona 955I |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.847 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Continue vermogen | 94 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 955 HPD |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 955cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 augustus 2000 |
| Leeftijd | 25 jaren, 9 maanden en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 november 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren en 6 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 218 kg |
| Massa rijklaar | 225 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 185 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 410 kg |
| Technische max massa voertuig | 410 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type 595SPP3IWS$EE6$ | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering POWER VERSION 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00004*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2007 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Triumph Daytona 955 I voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MD-HD-09 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MD-HD-09
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MD-HB-09 | Kawasaki | Vnad | Onbekend | 03-03-2001 | 29,8 jaar |
| MD-HD-01 | BMW | F 650 | Onbekend | 19-08-2000 | 25,8 jaar |
| MD-HD-02 | Cagiva | M5 | Onbekend | 05-08-2000 | 25,8 jaar |
| MD-HD-03 | Cagiva | M5 | Onbekend | 07-08-2000 | 25,8 jaar |
| MD-HD-05 | Husqvarna | 610 Te-e | Onbekend | 17-08-2000 | 25,8 jaar |
| MD-HD-07 | Ducati | H3 | Onbekend | 01-09-2000 | 25,7 jaar |
| MD-HD-08 | Ducati | V2 | Onbekend | 12-08-2000 | 25,8 jaar |
| MD-HD-09 | Triumph | Daytona 955 I | Onbekend | 08-08-2000 | 25,8 jaar |
| MD-HF-09 | Eigenbouw | Iron Black Beauty | Onbekend | 04-08-2000 | 25,9 jaar |
| MD-HH-09 | BMW | R 1100 | Onbekend | 11-08-2000 | 25,8 jaar |
| MD-HJ-09 | Suzuki | TL 1000 | Onbekend | 25-08-2000 | 25,8 jaar |
| MD-HN-09 | Yamaha | XJR 1300 | Onbekend | 24-08-2000 | 25,8 jaar |
| MD-HR-09 | Yamaha | VP05 | Onbekend | 23-08-2000 | 25,8 jaar |
| MD-HS-09 | Harley-Davidson | XL 53C | Onbekend | 25-08-2000 | 28 jaar |
| MD-HT-09 | Honda | SD01 | Onbekend | 09-12-2000 | 26,1 jaar |
| MD-HX-09 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 13-09-2000 | 39,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 218 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 225 cm | 100 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 94 cm | 220 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| BMW F 900 | 231 cm | 94 cm | 240 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 240 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.