NM-48-24
OLDTIMER
Er rijden momenteel 2 Triumph Bosssen rond in Nederland. Deze Boss komt uit het jaar 1953 en is nu 72 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 22 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Triumph Boss rijden er nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1953 en juni 1956. De nieuwwaarde van deze Triumph Boss is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 juli 2025. Het voertuig was toen 72 jaren en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Triumph Boss voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Triumph Boss | 1953
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Triumph |
| Handelsbenaming | Boss |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 11.75 kW (16 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 344cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1953 |
| Leeftijd | 72 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 72 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 juli 2025. Het voertuig was toen 72 jaren en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 173 kg |
| Massa rijklaar | 180 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,37 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Triumph Boss voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van NM-48-24 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
NM-48-24
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| NM-40-24 | Vespa | GL-a | Onbekend | 23-04-2024 | 66,1 jaar |
| NM-41-24 | Jawa | Perak | Onbekend | 06-06-2024 | 72 jaar |
| NM-42-24 | Suzuki | T 250 | Onbekend | 03-08-2024 | 53,7 jaar |
| NM-43-24 | Rumi | Junior Gentleman | Onbekend | 18-09-2024 | 67 jaar |
| NM-44-24 | ISO | 150F | Onbekend | 27-11-2024 | 68,4 jaar |
| NM-45-24 | Aermacchi-h.davidson | Aermacchi-h.davidson Sprint 350 | Onbekend | 07-02-2025 | 53,7 jaar |
| NM-46-24 | Lambretta | Li | Onbekend | 03-04-2025 | 64,1 jaar |
| NM-47-24 | Piaggio | Vespa | Onbekend | 15-05-2025 | 59 jaar |
| NM-48-20 | Harley-Davidson | WLA | Onbekend | 03-07-2025 | 84,1 jaar |
| NM-48-21 | Norton | 16 H | Onbekend | 03-07-2025 | 77,1 jaar |
| NM-48-22 | Peugeot | 660 Racer | Onbekend | 12-07-2025 | n.n.b. |
| NM-48-23 | Gillet Herstal | Tour de Monde | Onbekend | 12-07-2025 | 97 jaar |
| NM-48-24 | Triumph | Boss | Onbekend | 04-07-2025 | 73 jaar |
| NM-48-25 | DMF | Populair 175 | Onbekend | 04-07-2025 | 73 jaar |
| NM-48-26 | Puch | VZ 50 M | Onbekend | 04-07-2025 | 60,9 jaar |
| NM-48-27 | BMW | R 69 | Onbekend | 04-07-2025 | 65,9 jaar |
| NM-48-28 | Yamaha | FS 1 | Onbekend | 23-08-2023 | 53,9 jaar |
| NM-48-29 | Acma | 125 | Onbekend | 04-08-2025 | 73 jaar |
| NM-49-24 | Vespa | 150 GL | Onbekend | 02-09-2025 | 67 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 173 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Yamaha MTN690 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha MT 07 | 214 cm | 81 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Yamaha MT 09 | 213 cm | 90 cm | 190 kg |
| Yamaha YZF R6 | 204 cm | 71 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | - | - | 190 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki VS 700 | - | - | 190 kg |
| Honda CB 500 | 223 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha XV 535 | - | - | 190 kg |
| Yamaha MTN850 | 208 cm | 83 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Yamaha XT 600 | - | - | 170 kg |
| Suzuki LS 650 | - | - | 170 kg |
| Yamaha XT 660 | 226 cm | 90 cm | 190 kg |
| Honda VT 500 C | - | - | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda PC37 | - | - | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 190 kg |
| Suzuki GS 500 | 208 cm | 80 cm | 190 kg |
| Honda CB600F | 210 cm | 76 cm | 190 kg |
| Honda CBR600RR | 201 cm | 69 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.