69-MB-JP
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800 rijden er in dezelfde variant (1) nog 1.277 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2005 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.116 en € 12.845, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.939 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Suzuki VL800 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 augustus 2012. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800 | 2005
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.000 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S510 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 augustus 2012. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 255 kg |
| Massa rijklaar | 267 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 203 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 470 kg |
| Technische max massa voertuig | 470 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*92/61*0109*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 69-MB-JP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
69-MB-JP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 69-MB-JD | Kymco | People S | € 2.749 | 08-03-2012 | 14,2 jaar |
| 69-MB-JG | Suzuki | VL 800 | € 9.500 | 14-04-2012 | 14,1 jaar |
| 69-MB-JH | Suzuki | GSX-R 1000 | € 17.999 | 10-03-2012 | 14,2 jaar |
| 69-MB-JJ | Ducati | M695 | Onbekend | 06-03-2012 | 19,1 jaar |
| 69-MB-JK | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 17-03-2012 | 19 jaar |
| 69-MB-JL | Yamaha | TDM 850 | € 10.271 | 29-03-2013 | 25,1 jaar |
| 69-MB-JN | Triumph | Tiger Explorer | € 17.334 | 03-05-2013 | 13,1 jaar |
| 69-MB-JP | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 02-08-2012 | 21 jaar |
| 69-MB-JR | Kawasaki | Versys 1000 | € 10.049 | 15-03-2012 | 14,2 jaar |
| 69-MB-JS | Victory Polaris Ind. Inc. | Jackpot | € 20.999 | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| 69-MB-JT | Honda | CBF1000A | Onbekend | 02-04-2012 | 19,6 jaar |
| 69-MB-JX | Yamaha | XJ 6 | € 9.073 | 16-03-2012 | 15,9 jaar |
| 69-MB-JZ | Suzuki | DL650A | € 7.999 | 12-04-2013 | 13,1 jaar |
| 69-MD-JP | Yamaha | Fazer | Onbekend | 19-06-2013 | 25 jaar |
| 69-MF-JP | Suzuki | GSF 1250 | € 8.999 | 02-10-2014 | 11,7 jaar |
| 69-MG-JP | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 10-02-2016 | 18,7 jaar |
| 69-MH-JP | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.899 | 17-03-2017 | 9,2 jaar |
| 69-MJ-JP | Yamaha | MT 07 | € 7.599 | 09-03-2018 | 8,2 jaar |
| 69-MK-JP | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 01-05-2019 | 17,2 jaar |
| 69-ML-JP | Kawasaki | Ninja 650 | € 7.999 | 29-02-2020 | 6,3 jaar |
| 69-MN-JP | Honda | Pan European | Onbekend | 07-10-2020 | 25,3 jaar |
| 69-MP-JP | BMW | R 1250 | € 22.813 | 17-07-2021 | 4,9 jaar |
| 69-MR-JP | Kawasaki | Z 900 | € 9.997 | 18-06-2022 | 7,3 jaar |
| 69-MS-JP | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-11-2023 | 20,4 jaar |
| 69-MV-JP | Segway | € 4.799 | 22-06-2024 | 1,9 jaar | |
| 69-MX-JP | BMW | R 80 | Onbekend | 21-03-2025 | 41,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.939 en/of een gewicht van ± 255 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBF1000A | € 10.400 | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 9.900 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | 90 cm | 240 kg |
| Royal Enfield Super Meteor 650 | € 9.200 | 230 cm | 89 cm | 240 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.200 | 210 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha RP10 | € 9.900 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883R | € 9.500 | - | - | 250 kg |
| Honda FJS600A | € 9.700 | 228 cm | 77 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Street ROD | € 9.900 | 213 cm | 87 cm | 230 kg |
| Honda NT700V | € 9.700 | - | - | 240 kg |
| Honda VT750C2B | € 9.800 | - | - | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 9.800 | 222 cm | 85 cm | 250 kg |
| Triumph America | € 10.200 | - | - | 240 kg |
| Royal Enfield Interceptor | € 9.000 | 222 cm | 82 cm | 230 kg |
| Honda NC750D | € 10.500 | 222 cm | 81 cm | 230 kg |
| Honda VT750CS | € 9.800 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 250 kg |
| Kawasaki Z 800 | € 9.500 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 883C | € 10.100 | - | - | 260 kg |
| Yamaha Tracer 700 | € 9.300 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.