69-MB-JG
Er rijden momenteel 2.077 Suzuki VL 800's rond in Nederland. Deze VL 800 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 16 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Suzuki VL800 rijden er in dezelfde variant (1) nog 1.277 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2005 en juni 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.116 en € 12.845, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.939 uitkomt. De nieuwwaarde van deze VL800 bedraagt € 9.500 incl. BTW en BPM, deze Suzuki VL800 is daardoor € 439 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Suzuki VL800 | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Suzuki |
| Handelsbenaming | VL800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.500 |
| Bruto BPM | € 1.151 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | S510 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 805cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 265 kg |
| Massa rijklaar | 277 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 213 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 490 kg |
| Technische max massa voertuig | 490 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type WVBM | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0722*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2015 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Suzuki VL 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 69-MB-JG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
69-MB-JG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 69-MB-JD | Kymco | People S | € 2.749 | 08-03-2012 | 14,2 jaar |
| 69-MB-JG | Suzuki | VL 800 | € 9.500 | 14-04-2012 | 14,1 jaar |
| 69-MB-JH | Suzuki | GSX-R 1000 | € 17.999 | 10-03-2012 | 14,2 jaar |
| 69-MB-JJ | Ducati | M695 | Onbekend | 06-03-2012 | 19,1 jaar |
| 69-MB-JK | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 17-03-2012 | 19 jaar |
| 69-MB-JL | Yamaha | TDM 850 | € 10.271 | 29-03-2013 | 25,1 jaar |
| 69-MB-JN | Triumph | Tiger Explorer | € 17.334 | 03-05-2013 | 13,1 jaar |
| 69-MB-JP | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 02-08-2012 | 21 jaar |
| 69-MB-JR | Kawasaki | Versys 1000 | € 10.049 | 15-03-2012 | 14,2 jaar |
| 69-MB-JS | Victory Polaris Ind. Inc. | Jackpot | € 20.999 | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| 69-MB-JT | Honda | CBF1000A | Onbekend | 02-04-2012 | 19,6 jaar |
| 69-MB-JX | Yamaha | XJ 6 | € 9.073 | 16-03-2012 | 15,9 jaar |
| 69-MB-JZ | Suzuki | DL650A | € 7.999 | 12-04-2013 | 13,1 jaar |
| 69-MG-JG | Triumph | Tiger 800 | Onbekend | 07-05-2016 | 12,8 jaar |
| 69-MH-JG | Yamaha | MTM850 | € 10.998 | 07-03-2017 | 9,2 jaar |
| 69-MJ-JG | BMW | R 1200 | Onbekend | 20-04-2018 | 13,2 jaar |
| 69-MK-JG | KTM | 350 EXC | € 11.773 | 18-02-2019 | 7,3 jaar |
| 69-ML-JG | Suzuki | GSX-R 600 | € 10.499 | 23-05-2020 | 14,4 jaar |
| 69-MN-JG | Suzuki | SFV 650 | Onbekend | 17-06-2021 | 16,7 jaar |
| 69-MP-JG | KTM | 1190 Adventure | € 16.299 | 01-07-2021 | 13,1 jaar |
| 69-MR-JG | Yamaha | FJR 1300 | € 21.997 | 06-05-2022 | 8,1 jaar |
| 69-MS-JG | Moto Guzzi | V 85 TT | € 13.699 | 18-02-2023 | 3,3 jaar |
| 69-MT-JG | Piaggio | M45 | € 9.055 | 19-09-2023 | 16 jaar |
| 69-MV-JG | Zero Motorcycles | Dsr/x | € 27.165 | 10-06-2024 | 2 jaar |
| 69-MX-JG | Suzuki | DL 800 | € 12.399 | 28-03-2025 | 1,2 jaar |
| 69-MZ-JG | Ducati | Multistrada V2 S | € 21.860 | 25-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.939 en/of een gewicht van ± 265 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XJR 1300 | € 9.900 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Harley-Davidson XL 883N Iron | € 9.400 | 225 cm | 82 cm | 250 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883R | € 9.500 | - | - | 250 kg |
| Honda NT700V | € 9.700 | - | - | 240 kg |
| Honda VT750C2B | € 9.800 | - | - | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| Harley-Davidson Harley Davidson | € 10.600 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson XL Sportster 883L | € 9.800 | 222 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.500 | - | - | 250 kg |
| Honda VT750CS | € 9.800 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 9.600 | 207 cm | 83 cm | 250 kg |
| Kawasaki Z 800 | € 9.500 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson XL 883C | € 10.100 | - | - | 260 kg |
| Triumph America | € 10.000 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.